S

Siyah Kutu Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Kutu Görmek

Rüyada siyah kutu görmek anlamı, gerekli olgunluğa henüz erişilemediğini ve aynı zamanda ve anda bireyin manevi açıdan zayıfladığına yorumlanır. Yaşamını inancına uygun şekilde yönlendiremeyen rüya sahibinin hem ailesi, hem de çevresi tarafından olumlu görülmeyen bir hayat sürdürdüğüne, hayatına giren kimselerin de kişiye kötü örnek olduğuna alamettir. Rüya sahibini direkt olarak ilgilendirmeyen bir mevzuda aşırı meraklanmak yüzünden sıkıntıya düşmek ve başkalarının özel hayatına karışmak suretiyle nahoş durumlar içinde kalmak demektir. Evin içinde siyah kutu görmek anlamı bireyin arkasından iş çeviren, aleyhinde konuşan ve iyiliğini istemeyen kimselerin varlığını bildirir. Yatağının altında siyah kutu bulmak, boşanmak ve aldatılmak demek olduğu gibi, eşler arasında yalan konuşmaların varlığına da tabir edilir.

Rüyada Siyah Kutu Almak

İçi boş bir siyah kutu aldığını gören kişiler gereksiz yere ailelerini evhamlandıracak işler yaparlar. Bekarlar için karşılarına çıkacak gizemli birinin peşine düşeceklerini ve bu karşılıksız aşk yüzünden boşa zaman kaybedeceklerini, saplantılı bir ruh haline gireceklerini ifade eder. Hurafelere inanmak, etrafın dolduruşuna gelmek ve olayların aslını öğrenmeden tez canlı şekilde yorumda bulunmak, sonuca varmak demektir. Yanlışa meyleden bir hayat sürdürmenin de kılavuzidir.

Rüyada Siyah Kutu Bulmak

Başkasının bir ayıbına veya kabahatine şahit olmak ve bu kimseye yardımcı olmak adına nasihatlerde bulunmak demektir. Genellikle yaşı küçük birinin düştüğü kötü bir durumdan onu çıkaracak olmaya, bu kimseye el uzatmaya da yorumlanır. Kişinin kendisini başka kimselerin meseleleri içinde bulmak yüzünden duyacağı rahatsızlığı ve tarafsız kalmaya çalışacağını da bildirir.

Rüyada Siyah Kutu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişilerin karanlık yanlarını simgeleyen rüya, herkesin içten içe düşündüğü ama insanlara anlatmaktan kaçındığı bazı kabul görmeyen düşüncelere sahip olduklarını ifade eder. Bazı durumlarda toplum tarafından kabul görmeyen ve ağır eleştiriye maruz kalan bir cinsel yönelimin de ifadesi olarak görülebilir. Rüyadaki diğer unsurlara bağlı olarak yorumu değişir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by