S

Siyah Mont Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Mont Görmek

Rüyada siyah mont görmek anlamı, gizemli bir kimse ile tanışmak ve bu kişi ile bazı iş girişimlerinde birlikte çalışmak şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda ve anda rüya sahibinin karşısına çıkacak kişilere karşı hemen güvenmek konusunda acele etmemesi gerektiğine, karşısındaki kişiyi önce tanıyıp sonra daha samimi olmanın faydalı olacağına da alamettir. Bir sorunda bireyin kabahatini kabul etmemek yerine sürekli olarak direnç gösteriyor olması yüzünden çözümün geciktiğine de tabir edilir. Hükümran bir tavır içinde olan kişilerin iş yerlerinde bazen istikrarı sağlamak amacı ile fazla sert çıkışları olmasının, çalışanlar üzerinde olumsuz etkileri olduğuna ve bunun işe yansımasından dolayı da sürekli gergin bir havanın hakim olmasını bildirir.

Rüyada Siyah Mont Satın Almak

Dışardan sert görünen ama iç dünyasında son derece merhametli olan rüya sahibinin, düşmanların eline koz vermemek için dikkatli davranacağına, açık vermeden ve sırlarını kimseye anlatmadan yaşayacağının alametidir. Ser verip sır vermemek şeklinde de yorumlanan rüya iş konusunda bireyin hem çok ahlaklı, hem de oldukça çalışkan ve disiplinli davrandığını da ifade eder.

Rüyada Yırtık Siyah Mont Görmek

Planlarda bozulma ve aksaklık yaşanacak olmasına ve bireyin sil baştan planlar yapmak zorunda kalacağına, çıkılmak üzere olunan bir yoldan son anda vazgeçileceğine işaret eder. Beklenen haberin gecikmesi ve umutlanılan bir durumun aksi şekilde cereyan etmesinin kişi üstündeki olumsuz etkilerini de işaret eder ve eski alışkanlıklardan kopmak, yenilenmek gerektiğini de bildirir.

Rüyada Siyah Mont Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarının kusurlarını arayan ve diğer insanların yaşamlarını aşırı derecede merak eden kişilerin gizli kapaklı olaylar karşısındaki ilgilerini işaret eder. Kusur arayan ve bulan, kimseyi beğenmeyen, güç konusunda takıntılı kimselerin sembolü olduğu gibi, gizlilik konusunda ihtimam gösteren ve kendi hayatını başkalarınınkinin aksine deşifre etmek istemeyen kimseleri de ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim