S

Siyah Nokta Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Nokta Görmek

Rüyada siyah nokta görmek anlamı, bireyin duygularının karışmasına neden olacak, aklı ve mantığı ile hareket ederken duygularına yenik düşmesine sebep olacak olaylar yaşanacağına yorumlanır. Düz bir zeminde veya beyaz bir alanın üzerinde görülen siyah nokta kuşkulanmak, endişelere kapılmak ve emniyetinden şüphe duymak demektir. Enerjisi bölünecek olan rüya sahibinin işine gerekli konsantrasyonu göstermekte zorluk çekeceğini ve bu nedenle hayatını eski düzenine kavuşturamayacağını, iş yaptığı kimselerle bazı anlaşmazlıkların vuku bulacağını da bildirir. Sevilen veya birlikte olunan kimseyle evlilik konusunda şüpheler içinde kalmak, karar vermekte zorlanmak anlamına da gelir. Kendi bedeninde siyah nokta görmek anlamı, akıl sağlığının bozulacağına veya geçici bir dönem psikolojik sorunlar yaşanacağına yorumlanırken, yüzde görülen siyah noktalar bireyin sıkıntılarını dile getirmek yerine her şey yolundaymış gibi davrandığına, insanlara sırlarını vermekten çekineceğine tabir edilir.

Rüyada Siyah Nokta Sıkmak

Yüzünde veya cildinde bulunan siyah noktayı sıkmak kuşkuların peşinden giderek olayları temize çıkarmak demektir. Kişiyi uzun süredir bunaltan bir sıkıntının gösterilecek bir çabayla sona erdirileceğine, akıl karışıklıklarından kurtulmaya, güvenilir insanlarla ilişki kurmaya da yorumlanır. Başkasının bedenindeki siyah noktayı sıkan kişiler sır tutarlar ve başkalarının hatalarını, ayıplarını örtmeye çalışırlar.

Rüyada Kağıt Üzerinde Siyah Nokta Görmek

İşle alakalı her türlü anlaşmada sorunlar yaşamak demektir ve bireyin aile hayatında da kendisinden gizlenen sırlar olduğuna tabir edilir. Hedeflenen işlerde veya projelerde sürüncemede kalan durumlar yüzünden istenen sonuçların hemen alınamayacağını, bir müddet daha beklemek gerektiğini de bildiren rüya, kişiye yalan söylendiğinin, önemli konularda bazı detayların özellikle atlandığının da tabiridir. Güven sarsıcı küçük olayların yaşanacağını, eski bir dostla araya girecek sorunları da ifade eder.

Rüyada Siyah Nokta Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çok küçük, hatta zaman zaman önemsiz sayılabilecek bazı detayları fazlasıyla düşündüğünü ve kafa yorduğunu gösterir. Hayatı kendisine zindan eden, gereksiz konuları büyüten kişilerin takıntılı ruh hallerinin de yansıması olarak ifade edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by