S

Siyah Pantolon Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Pantolon Görmek

Rüyada siyah pantolon görmek anlamı bireyin boyundan büyük işlere kalkışması sonucu düşeceği sıkıntılara, vaktinden önce giriştiği işlerde başarı elde edemeyeceğine ve hayal kırıklığının büyüklüğü yüzünden içine kapandığı, başkaları tarafından küçümsendiği bir dönem yaşamak zorunda kalacağı şeklinde yorumlanır. Siyah pantolon bazen evlilik konusunda bireyin verdiği çok aceleci bir karar yüzünden aslında kendisine göre olmayan, hayat tarzları ve bakış açılarının çok değişik olduğu biriyle evlilik yapmasından dolayı uzun sürecek sıkıntılı bir hayat yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Siyah Pantolon Giymek

Keder içinde bir ömre alamettir. Siyah pantolon giymek maddi anlamda düşülecek dar durumların ve bireyin borçlarının her geçen gün artacağının da işaretçisidir. Sıkıntıya, üzüntüye ve alınacak her türlü kötü habere işaret olan rüya, yaşam koşullarının giderek zorlaşması yüzünden bireyin ailesine dilediği gibi bir ortam sağlayamadığı anlamına gelir. Dedikodulara neden olacak bir özel hayata sahip kişilerin dikkatli olmalarına ve beraber olunan kişilerin aile tarafından tasvip edilmeyecek oluşuna da alamettir. Siyah pantolon giyenler genç ise işe girmeye veya resmi makamlar için başvurulan bir sınavda başarı elde edileceğine de kılavuztir.

Rüyada Siyah Pantolon Giyip Çıkarmak

Bir yanlıştan, başkalarına zarar verecek bir hareketten son anda caymak ve doğru yolu bulmak anlamına gelir. Bu rüya bir uğursuzluğun eşiğinden dönmek ve daha önce işlenen sevaplar nedeni ile bireyin başına gelecek çok büyük bir kötülükten son anda sıyrılacağına da alamet eder.

Rüyada Siyah Pantolon Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşk yaşamında sürekli yanlış ilişkiler içine girmesinden dolayı bireyin karşı cinse karşı bir öfke duymaya başladığına, herkesin kendisine kötülük yapmak istediğine veya aldatıldığına inanmasını ifade eder. Siyah pantolon iş başvurusunda bulunmak ve bireyin önemli bir makamda görev almak istemesinin de ifadesi olduğu gibi, evlenip çocuk sahibi olmaya heves edildiğinin de tabiri olarak görülebilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by