S

Siyah Peynir Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Peynir Görmek

Rüyada siyah peynir görmek anlamı, hayırsız insanlarla karşılaşmaya veya tanışmaya, işlerde terslikler ve şanssızlıklar yaşamaya yorumlanır. Genellikle aksiliklerin habercisi olan rüya, sağlık konularında da beklenmedik sıkıntılar baş göstermesi anlamına gelir. Siyah peynir iş yaşantısında bozulmalara, kazanca karışan haram paraya da alamet ettiği için, yasalarla başın derde girmesine de tabir edilir. Geçim sıkıntı çekileceğini bildirdiği gibi, alınan malların, sahip olunan mülklerin hayrının görülmeyeceğine, türlü uğursuzlerin bireyin peşinden geleceğine kılavuztir. Nazara, şer işlere bulaşmaya, kötü kalpli kimselerle ortaklık kurmaya veya iş yapmaya da tabir edilir. Siyah peynir yemek yas tutmak, veya matem tutan biriyle karşılaşmak, kendisine söylenen ağır sözlerin altında ezilip üzülmek demektir. Bekar kimseler için daha önce evlenip ayrılmış biriyle nikah masasına oturacaklarına kılavuz eder.

Rüyada Küflü Peynir Görmek

Hasta kimseler için sağlık ve uzun bir ömür demekken, yaşlı kimseler için evlatlarının arasında çıkan mal, miras meseleleri yüzünden sıkıntıya düşmek anlamındadır. Küflü peynir İslami olarak hayra yorulmaz ve bireyin etrafında kötü niyetli, dedikodu seven, rüya sahibinin açığını arayan kimselerin bulunduğuna dikkat çeker. Uğursuzluklarla baş etmek zorunda kalmak, kazançta ciddi düşüşler meydana gelmesi veya iş yerinde haksızlığa uğramak, işten çıkartılıp tazminatını alamamak gibi pek çok sorun ve sıkıntıya yorumlanır. Genel manada hem özel hayata, hem iş hayatında bireyin tadını tuzunu kaçıracak durumlar olacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Peynir Atmak

Çöpe siyah peynir atan kişi yüklerinden de, sıkıntılarından da kurtulur ve kalbi ferahlar. Açık bir yere veya bahçeye atmak ise bir problemi aile, akraba üyeleriyle konuşup, onlara açarak çözüm bulmak isteneceğine, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine kılavuztir.

Rüyada Siyah Peynir Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin içini kemiren bir şüphenin yıllardır var olduğuna ve bu sıkıntı nedeniyle günlük hayat adapte olmakta zorluk çekildiğine yorumlanır. Genellikle yakın birine karşı duyulan güvensizliğin, bu kimseye dair şüphe içinde olduğunun tabiridir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by