S

Siyah Renk Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada siyah renk yüceliğe, maddiyat ve mala işaret eder. Siyah renk daha çok maddiyata yorumlanır. Rüyada siyah rengi gördüğünüz yere ve eyleme bağlı olarak değişik yorumlar bulunmaktadır. Siyah renk asil olmasına karşın karanlık olduğu için genel olarak zor dönemlere işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek

Rüyada siyah renk elbise, kıyafet giydiğini görmek anlamı eğer gerçek hayatta da siyah renk giymeyi seviyorsanız zenginliğe ve yüksek mertebelere, ya da iş hayatınızdaki bir terfiye, gerçek hayatta siyah renk giymeyi sevmiyorsanız üzüntülü, mutsuz, huzursun bir dönemin çok yakın olduğunun habercisi niteliğindedir.

Rüyada Siyah Renk Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah renk ayakkabı görmek anlamı eğer ayakkabı rahatsa hayra, berekete, güzel geçinmeye ve dünya malına, eğer rahat değilse, darsa, zor ve sıkıntılı günlere haberci olmaktadır.

Rüyada Siyah Renk Ceket Giymek

Rüyada siyah renk ceket giydiğini görmek anlamı karşınıza kötü bir seçenek çıkacağına ve bunu seçmek zorunda kalabileceğinize işaret eder. İşinizden kovulabilir, eşinizden ayrılabilirsiniz. Rüyada gördüğünüz siyah ceketin yırtılması işlerinizin bozulacağına, maddi olarak kötü zamanlara gireceğinize ve geçim sıkıntısı çekeceğinize kılavuz eder.

Rüyada Siyah Renk Mürekkep Görmek

Rüyada siyah renk mürekkep görmek anlamı iş yerinizde ya da evinizde yaşayacağınız tatsızlık ve huzursuzluklara geçim sıkıntılarına sebebiyet verebilir. Rüyada görülen siyah mürekkebi dökmek iş yerinizden gelebilecek bir terfi haberine, evinizden gelecek güzel haberlere, mutlu bir döneme işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Renk At Görmek

Rüyada siyah renk at görmek anlamı yücelik ve mal varlığınızın büyümesine, düşmanınız varsa yenik düşmeye işaret eder. Kişinin siyah renk ata binmesi zor ve maddi açıdan kötü bir dönem geçireceğine, bireyin siyah renk attan inmesi ise önündeki güzel günlere kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by