S

Siyah Saç Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Saç Görmek

Rüyada siyah saç görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok yoğun duygular yaşadığına, gereğinden fazla üzülüp olması gerekenden daha fazla sevindiğine, aşk konusunda ve sevgi konusunda aşırı baskıcı olduğuna, çok büyük sıkıntılar yaşadığına ve çok çabuk ağlayıp kendisini çok yıprattığına kılavuz eder.

Rüyada Siyah Saç Kesmek

Rüya sahibinin, ruhsal olarak çok sıkıntılı bir dönemde olmasından ötürü aile bireyleri ile arasında çok sıkıntılı durumların meydana geleceğine, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına ve bu yüzden daha dikkatli olması gerektiğine aksi halde çok zor bir durumda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Saç Boyamak

Rüyayı gören bireyin, çok derin duygular yaşadığına, ruhsal olarak çok sıkıldığına ve bu durumu gerek ailesinden gerek kız arkadaşından gizleyeceğine ve çok zor dönemler yaşayacağına ve çok büyük sıkıntılar yaşasa bile kendisinden başka kimsenin bu konu hakkında fikir sahibi olmayacağına alamet edilir.

Rüyada Siyah Saç Dökülmesi

Rüya sahibinin, maddi olarak çok harap olacağı bir döneme gireceğine, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine ve bu durumun çok uzun bir zaman devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada Siyah Saç Boyatmak

İş hayatında ortaklık kurulan ve bir işe girilen ortaklardan birinin çok kötü bir duruma düşeceğine, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına ve bu durumun aile halkından başka kimsenin bu durumdan haberdar edilmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Siyah Saç Uzaması

Rüya sahibinin, çok hayırlı ve çok bereketli rızıklar ile ödüllendirileceğine, çok rahat bir hayat süreceğine ve girdiği her işte her zaman çok büyük başarılar elde edeceğine alamet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by