S

Siyah Su Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Su Görmek

Rüyada siyah su görmek anlamı, hayra yorulmaz ve şer anlamına gelir. Kişinin başına gelebilecek her türlü sıkıntıyı işaret eden rüya, hastalığa yakalanmanın veya hasta olanların daha uzun süre sıkıntı çekeceğinin ifadesidir ancak tüm olumsuzlukların geçici olacağına, bir sınavdan geçileceğine, başa gelen dertler karşısında sakin olmak gerektiğini bildirir. İslami olarak inancına yeterli ehemmiyet göstermeyen rüya sahibinin her an aklını çelebilecek düşmanların varlığına, rızkına göz koyan insanlara karşı da uyarıda bulunur. Komşuluk ilişkilerinin bozulacağı, kavgaların ve kırgınlıkların gündeme geleceği bu sürecin kişi için son derece sancılı geçeceğini bildirir. Maddi zayıflığın, işlerin azalması ve kötü gitmesi üzerine işyeri kapatmanın, işçi çıkarmanın da tabiri olan rüya, bireyin arkasından söylenen kötü sözlere, dedikodulara şahit olmak anlamına da gelir.

Rüyada Siyah Su İçmek

Uğursuzluk ve şanssızlık nedeniyle bireyin ruhsal yaşantısında büyük sıkıntıların meydana geleceğini bildiren rüya, soğukkanlılığı yitirmenin, olaylara ani tepkiler vermenin, psikolojik açıdan da zayıflamak yüzünden sosyal hayatın dışına çıkarak, yalnız kalmak manasındadır. Siyah su içen hastalanır, eşinden ayrılır, ömür boyu unutamayacağı kötü sözler duyar ve mutsuz olur. Evinde huzursuzluk, sıkıntı eksik olmayacağı gibi, aile üyeleri arasında saygısızlık ve sevgisizlik söz konusu olur. Siyah su aynı zamanda ve anda haram mal sahibi olmak, kazancı haram paralardan elde etmek, günah işlemekten çekinmemek olarak da yorumlanır.

Rüyada Siyah Suda Yüzmek

Yanlış ilişkilerin, yanlış işlerin içine girmek yüzünden boğazına kadar günaha batmak, huzurlu hayatını mahvetmek manasındadır. Kişi için hiç de hayırlı olmayan rüya, kötülük içinde olmaya, nefsine göre davranmaya, zahmetle mal elde etmeye yorumlanır. Her türlü kötü havadise de işaret eden rüya, suda yüzüp çıkılması halinde tüm bunların geçici olacağına daha sonra rahata erileceğine yorulur.

Rüyada Siyah Su Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişin kişi üstünde yıkıcı bir etki yarattığına ve bu yükten kurtulmak için çabalayan rüya sahibinin yeterli psikolojik desteğe sahip olamadığına yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by