S

Siyah Tavuk Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek anlamı, genellikle yaşanacak parasal kayıplara, durgunluk dönemlerine ve ekonomik şartların bir anda tersine dönmesiyle bir dar boğazdan geçileceğine alamettir. İşlerin bozulmasıyla beraber bireyin keyfinin kaçacağını, huzursuzluğunun aile ortamına da yansımasıyla bazı tartışmaların, para mevzularında ters düşülecek konuların gündeme geleceğine de tabir edilir. Siyah tavuk gören kişilerin kazançlarında kayıplar ve hırsızlıklar söz konusu olabileceği gibi, ortaklı çalışanlar için arkalarından bazı dolapların döndüğüne dair uyarı da verir. Rüya sahibinin çalışkanlığı, azmi ve hırsıyla elde ettiği paraya göz diken kişilerin olduğunu, nazara uğranıldığını da kılavuz ettiği gibi, aynı zamanda ve anda rızkın azalmasıyla geçim zorluğu yaşanacağının da ifadesidir. Evinde siyah tavuk gören kişi fakirleşir, bahçede görmek anlamı ise akrabalardan bireyin işlerine karışan, kötü niyetli birinin varlığına yorumlanır.

Rüyada Siyah Tavuk Kesmek

Rüya sahibinin her türlü zarar ve ziyanı önlemek adına bazı tedbirler alacağını ve gerekirse yakın çevresinde işlerine karışan, burnunu sokan ve kişiyi yanlış yönlendirmek yüzünden maddi kayıplar yaşanmasına sebebiyet veren biriyle tüm ilişkiyi kökten kesecek olmanın da tabiridir. Büyük bir mücadelenin, karşı koyuşun ifadesi olan rüya yakın gelecekte yaşananların kişiyi çok yıpratacağını ancak sonunda hayatındaki tüm yanlışlardan, eksikliklerden ve yalandan kurtulacağını işaret eder.

Rüyada Siyah Tavuk Yemek

Meşakkat çekilerek, alın teri dökülerek kazanılan paranın kişi için mutluluk sebebi olacağını, işlerini yoluna koymasıyla beraber ailesini de mutlu edecek sürprizler hazırlayacağını, kendisinin de sevdiklerinden gelen iyi haberlerle mutluluk gözyaşı dökeceğini işaret eder. Hasta kimseler için sürecin bir müddet daha devam edeceğini, zor bir tedaviye başlanılacağını ancak sonucun yüz güldürücü olacağını da müjdeler.

Rüyada Siyah Tavuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin her türlü eleştiriyi çok fazla ciddiye aldığını, duyduğu her söze inanmakla beraber yalan yanlış haberlere dahi itibar etmesinden ötürü sıkıntı yaşadığını, kendi fikriyle hareket etmek yerine başkalarının sözünden hareket ettiğini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by