S

Siyah Terlik Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Terlik Görmek

Rüyada siyah terlik görmek anlamı, kişiyi derin bir acı ile baş başa bırakacak olayın yaşanacağına alamettir ve bu olay uzun süre boyunca rüya sahibinin günlük yaşantısını etkileyecektir. Sevilen birinin kaybı, hastalık nedeni ile gerçekleşen bir vefat haberi de rüyada siyah terlik görmenin alametleri arasındadır. Özellikle iş alanında mantıklı kararlar vermek için uğraşsa da bireyin bir türlü istediği çözüme ulaşamadığını ve bu durumu düzeltebilmek için daha akılcı yaklaşımlarda bulunması gerektiğini, ailesinden ve işin erbabı olarak görülen bir kimseden de yardım alması gerektiğini ifade eder. Tereddüt içinde olan rüya sahibinin bu tereddütlü hareketleri nedeniyle fırsatları doğru şekilde değerlendiremediğini, başkalarının kendisine verdiği önerileri de aynı şekilde değerlendirmekten kaçınması yüzünden de çok basit bir şekilde hallolacak işlerin bir türlü çözüme kavuşmadığını alamet eder.

Rüyada Siyah Terlik Giymek

Yaşanılan kötü tecrübeler nedeniyle bireyin kendisini kapattığını ve dış dünyayla alakasını keserek daha yalnız ve tek başına bir hayat sürmeye başladığına, var olan karamsarlığı nedeni ile aslında çok da kötü olmayan hayatının farkına varamayarak sürekli şikayetçi bir tutum içinde olduğuna alamettir. Bu rüya bireyin içine kapanık kişiliği nedeni ile karşısına çıkan iş fırsatlarında atak davranamadığı için şansını başkalarına kaptırdığına ve bu yüzden daha sonra çok üzüntü duyduğuna alamet eder. Siyah terlik aile içinde yaşanacak ve uzun sürecek bir küslüğün de tabiridir.

Rüyada Siyah Terlik Almak

Sonucun kötü olacağını veya bireyin aleyhine sonuçlanacağını bildiği bir işe girişmesine ve kimseyi dinlemeden bildiği gibi davranmasına alamettir. Kişinin her türlü başarı ve başarısızlığın sorumluluğunu kendi üstüne alacak olduğuna işaret eder.

Rüyada Siyah Terlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Annesinden korkan kişilerin ruh hallerini ifade eder. Küçükken anne şiddeti gören veya üvey anne elinde büyüyen, kendisine kötü davranan ebeveynlere sahip olan kişilerin ilerleyen yaşlarda da annelerinden korkmalarını ve çekinmelerini tabir eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by