S

Siyah Üzüm Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüyada siyah üzüm görmek anlamı, üzerinden uzun zaman geçmiş ve zamana bırakılmış olan bir konunun, olumlu şekilde sonuçlanacağını göstermektedir. Bir yatırım söz konusu olabileceği gibi, dargınlıkların son bulması şeklinde de anlaşılabilir. Bunun yanı sıra, yakınınız olan bir kişiden ricanız ve isteğiniz de akla gelmelidir. Bu kişi tarafından size verilen katkı, başarılı olmanızı ve isteğinizin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Rüyayla ilgili yorumlardan bir diğeri de hamilelik haberidir. Uzun süredir beklenen bu haber, sizi oldukça mutlu edecektir. Bu konu sizinle de çok yakınınızdaki kişilerle ilgili olmaya uygundur.

Rüyada Siyah Üzüm Yediğini Görmek

Bir bireyin makamına gelmek, başarısını sahiplenmek, istemediği halde desteğini almaya kalkmak şeklinde yorumlanmaktadır. Bu açıdan, hayırlı bir şekilde anılmayan rüyalardan sayılır. Bu haksızlık durumu, bir çok olumsuz meseleyi de gün yüzüne çıkarması açısından önemlidir.

Rüyada Siyah Üzüm Toplamak

Yolculuklarınızın sonunda güzel haberler alınması şeklinde yorumlanmaktadır. Bir seyahat sonrasında alacak olduğunuz haberlerin, gelecekle ilgili planlarınızı müjdelediğine kılavuztir. Güzel rüyalardan olan ve hayırlı sonuçlar bulunan bu rüyanın diğer bir anlamı da iyilik yapmaktır.

Rüyada Siyah Üzüm Ağacı Görmek

Sizin için olumsuz olduğunu düşündüğünüz bazı konularda, hayrın ortaya çıkmasına yorulmaktadır. Daha önceleri pişmanlık duyduğunuz ve mutsuz olduğunuz bu gelişmeler, şimdi oldukça güzel bir dönem yaşamanıza sebep olacaktır. Rüyanın genel bir özeti yapılırsa, “hayırda bulunan şer” durumu akla gelmelidir.

Rüyada Birisinin Siyah Üzüm Yediğini Görmek

Bu bireyin tanıdık olması durumunda, ona karşı bazı önyargılarınızın olduğuna ve kısa sürede bunların ortadan kaybolacağına alamettir. Rüyanızda görmüş olduğunuz kişi tanımadığınız birisiyse ise size karşı olan ön yargıların yok olacağına kılavuztir. Bu durumun yaşanması için samimi bir görüşmenin olması gerekmektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by