S

Siyah Yılan Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek anlamı, gözü kara, kaybedecek şeyleri olmayan, bir şeyi aklına koyduğunda kimseden çekinmeden onu elde etmek için her şeyi yapacak kadar cesur olan bazı kimselerin varlığına tabir edilir. Kötü kimselere ve onlardan gelecek belalara işaret eder. Rüyada siyah yılan görmek anlamı, korku salacak kadar tehlikeli bir takım insanlara ve onlardan gelebilecek tehlikelere rivayet edilir.

Rüyada Siyah Yılan Tarafından Isırılmak

Rüyada siyah yılan tarafından ısırılmak rüya sahibinin korktuğunun başına geleceğine, en büyük zararı sevdiği ve dost sandığı kişilerden göreceği şeklinde değerlendirilir. Kişi, hiç beklemediği kimselerden tabir yerindeyse dost kazığı yiyecek demektir.

Rüyada Siyah Yılan Kovalaması

Rüyada siyah yılan kovalaması, rüyayı gören bireyin işine ve yoluna taş koymaya çalışan, gerek kazancına gerekse mutluluğuna göz diken bir kimsenin varlığına rivayet edilir. Rüya sahibinin emekleri üzerinden kendine menfaat çıkarmaya çalışan biri olduğuna kılavuz eder.

Rüyada Siyah Yılan Tutmak

Rüyada siyah yılan tutmak, rüya sahibinin rakipleri ile dişe diş bir mücadeleye gireceğine ve sonunda üstünlük elde etmeyi başaracağına tabir edilir. Rüyada siyah yılan tutmak, bireyin başarılarına mani olan ayak bağından ve dikenlerden kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Sokması

Rüyada siyah yılan sokması, rüyayı gören bireyin, kötü kimseler tarafından düşman olarak bilinip yaptıkları kötülüklere maruz kalacağına, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine yorumlanır. Aynı zamanda ve anda, ülke genelinde ortaya çıkan parasal sorunlar nedeni ile rüya sahibinin, parasal sorunlar ile ilgili endişeli durumlara düşebileceğine tabir eder.

Rüyada Siyah Yılan Görmek ve Öldürmek

Rüya sahibinin, kendisinden daha kuvvetli kötü adamalar tarafından çıkarılacak sorunun üstesinden geleceğine yorumlanır.

Rüyada Zehirli Siyah Yılan Görmek

Belalı bir düşman sahibi olmak, eski bir dostun karanlık insanlarla yaptığı işlerden sonra kişiye tavır alması anlamına gelir. Çok güçlü, korkusuz davranan düşmanları olan rüya sahibinin kendini tehlikede hissedeceğine, bu kimseden gelecek bir fenalığa ve bir süre çekilecek sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada Zehirsiz Siyah Yılan Görmek

Kişiye zararı dokunmasa da, varlığı ile rahatsızlık veren bir düşmana, rüya sahibini çekemeyen, yaptığı işleri, sahip olduğu hayatı kıskanan tanıdıklara, para ve miras konularında sıkıntı çıkaran, menfaatçi akrabalara yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Yavrusu Görmek

Henüz harekete geçmeyen, bireyin farkına varmadığı düşmanlara yorumlanan rüya, her zaman iyi görünen ancak kötü niyetli olan bir arkadaşa dikkat çeker. Kişinin tüm sırlarını açmak konusunda dikkatli olmasının, atacağı adımların, yapacağı girişimlerin nazara geleceğinin ifadesidir. Ailevi meselelerin ortalığa dökülmesine neden olacak tanıdıkların yaratacağı sorunlara da tabir edilir.

Rüyada Çok Sayıda Siyah Yılan Görmek

Büyük işler yapan, malı ve zenginliği ile göz dolduran rüya sahibinin iş camiasında edindiği düşmanların çok kuvvetli olduklarına ve pek çok alanda savaş vermek zorunda kalacağına alamettir.

Rüyada Siyah Yılan Yuvası Görmek

Korkular içinde kalmaya, dostlara ve aile üyelerine olan güveni kaybetmeye, bireyin hayatına olumsuz etkileri olan komşulara yorumlanır. Siyah yılan yuvası görmek anlamı hilebaz biriyle tanışmaya, bu insanlara para kaptırmaya, iyi niyetin kullanılmasına ve düzenbaz, ikiyüzlü insanlardan kötülük görmeye işaret eder.

Rüyada Siyah Yılanın Doğurduğunu Görmek

Evlilik planlarının bozulmasına ve düşmanların kudretli, güçlü ve inatçı olduğunu, tehlikeli durumlarla karşılaşılacağını, hane içinde karı koca arasında sudan sebeplerle sürekli kavga çıkacağını ve büyüyle uğraşan kötü niyetli kimselerin hane huzurunu kaçıracağını tabir eder.

Rüyada Siyah Yılan Derisinden Ayakkabı Görmek

İşte yaşanan sorunların giderek büyümesiyle yaşanacak üzüntüye, haksızlığa uğrayan kimselerin kendilerini anlatmakta zorluk çekeceklerine, düşmanların saldığı korku ve belalar nedeniyle tüm huzurun kaçacağına alamet eder. Sağlık sorunlarının da baş etmesiyle beraber bireyin her açıdan kendini kötü hissetmeye başlayacağını bildirir.

Rüyada Siyah Yılan Derisi Görmek

Rüya sahibinin çok parlak ve başarılarla dolu hayatı olmasının çevresindeki kötü niyetli, kem gözlü insanları kıskandıracağına ve nazara uğrayacağına, bir süre boyunca hastalıklar, sıkıntılar nedeniyle işlerden uzak kalmaya yorumlanır. Kısmetlerin kapanması şeklinde de tabir edilebilir.

Rüyada Siyah Yılan Balığı Görmek

Muradına eremeyecek olmak, kısmetini başkasına kaptırmak, rızıkta eksilme anlamına gelen rüya, bekar kimselerin bir türlü istedikleri gibi bir aşk yaşayamadıklarını, evlenmek isteseler de karşılarına çıkan kısmetlerde hep bir sorunla karşılaştıklarını bildirir.

Rüyada Siyah Yılan Derisinden Çanta Almak

Düşmanla işbirliği yapacak olan rüya sahibinin hayati tehlikesi olan işlere girişeceğine ve bu süreci sağlıklı şekilde atlatmak için her türlü tedbiri alacağına alamet eder. İş hayatındaki istikrarı koruyabilmek için düşmanları da dahil olmak üzere her konuda kontrol sahibi olmanın fayda sağlayacağını ifade eder.

Rüyada Çölde Siyah Yılan Görmek

Kişinin hiç haberdar olmadığı, varlıklarını öğrenemediği gizli düşmanları olduğunu, bu insanların kişiyi takip ederek en zayıf anında hamle yapmak için beklediğini tabir eder.

Rüyada Siyah Yılan Görüp Korkmak

Husumet içine düşülecek bir konuda bireyin yetersiz kalacağı için kendisine öfkeleneceğine, başkalarının yanında küçük düşmek suretiyle onurun kırılmasına yorumlanır. Cesaretini kaybetmek, karamsarlığa düşmek ve iş yapılan kimselerle gereksiz tartışmalara girerek rızık kapılarını kapatmak anlamına gelir.

Rüyada Siyah Yılandan Kaçmak

Korkularıyla baş etmekte zorlanan rüya sahibinin, düşmanlarına galip gelmek, hayatını daha güvenli hale getirmek için dostları ve ailesiyle görüşeceğini, onlardan destek alarak, her türlü sorunu çözeceğini işaret eder.

Rüyada Siyah Yılan Eti Yemek

Güç, iman, cesaret ve azimle başarılacak işlere, düşmanları yenmeye, kendini herkesin önünde ispat etmeye ve çok yüksek mevkilere gelmeye yorumlanır. Kişinin sorunlar karşısında güçlü bir tavır sergileyerek her türlü kötü niyetli kişilere gözdağı vereceğine alamettir.

Rüyada Siyah Yılan Vurmak

Düşmanla tutuşulacak bir kavgadan rüya sahibinin galip ayrılacağını müjdeleyen rüya, kötü niyetli oyunların bozulacağını, bireyin zor günlerinde en yakın dostları ve ailesinden önemli destekler alacağını, mevkisi, çalışma koşulları ve maddi durumuyla herkesi kıskandıracağını işaret eder.

Rüyada Bıçakla Siyah Yılan Öldürmek

Tüm düşmanlardan kurtulmak, yapılan işlerde muvaffak olmak, sorunlara kalıcı çözümler bulmak demektir ve yakın zamanda ve anda rahata erileceğini, kuşkulardan, tedirginliklerden ve kişiyi bunaltan problemlerden kurtulmak üzere olunduğunu bildirir.

Rüyada Siyah Yılan Boğmak

Rüya sahibinin iş yaşamında güçleneceğini, bugüne kadar verdiği mücadeleler neticesinde hiçbir şeyden korkmadan hareket edeceğini tabir eder.

Rüyada Süt İçen Siyah Yılan Görmek

Birilerinin rüya sahibinin düşmanlarına yardım ettiğini, kişi hakkındaki en özel bilgileri verdiğini bildiren rüya, özellikle yakın çevrede iyi görünen ancak niyetleri kötü olan kişiler olduğu konusunda ikaz verir. Beklenmedik kimselerin kişiye yapacakları fenalıkların habercisidir.

Rüyada Ölü Siyah Yılan Görmek

Hiçbir koşulda inancından geri adım atmayan, her zaman maneviyatını güçlü tutan, zorluklar karşısında pes etmediği gibi, mücadeleci yanını da ortaya koyan rüya sahibinin düşmanlarından, kendisini çekemeyen kötü düşünceli kimselerden kurtulacağına müjdedir.

Rüyada Siyah Yılan Sokması Sonucu Ölmek

Yapacak bir şeyin kalmadığı, derin bir çaresizliğin hüküm sürdüğü günleri haber veren rüya, arka arkaya gelecek kötü haberlerin ve alınacak darbelerin kişiyi moral olarak tamamen zayıflatacağını işaret eder.

Rüyada Elinde Siyah Yılan Tutmak

Düşmanların malına, mülküne el koymak, onları zayıf düşürmek ve bireyin üzerinde oluşturdukları baskıdan kurtulmak demektir. Rüya sahibinin son derece akıllı hamleler yapacağını ve kendisini korumakla kalmayıp, kötü niyetli insanlara en güzel yanıtı vereceğine alamet eder.

Rüyada Siyah Yılan Sevmek

Kötülüğe kötülükle değil, sevgiyle cevap vermeyi seçen rüya sahibinin, hakkında yanlış düşünen, kötü hesapları olan insanları utandıracağına, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve Allah tarafından korunacağına tabir edilir.

Rüyada Çıngıraklı Siyah Yılan Görmek

Tehlikeli insanlarla tanışacak olmaya, bireyin hayat düzeni kadar, sevdiği insanların huzurunu da bozacak gelişmeler içinde kalmak demektir. Devlet makamlarında çalışanlar için memuriyetlerini tehlikeye atacaklarına, iftiralar ve haksızlıklar yüzünden işlerini kaybetme riski altında kalacaklarına, ailelerini olduğu kadar, kendilerini de üzeceklerine ifade edilir. Çıngıraklı siyah yılan, düşmanınızın çok kuvvetli olduğunu ve bu konuda dikkatli davranmanız gerektiğini öğütler.

Rüyada Siyah Yılanla Kavga Etmek

Düşmanın zayıf anını bularak ona karşı gelmek, kendi rüşdünü ispatlamak, hayat görüşünde önemli değişiklikler yaşamak manasındadır. Kişinin hastalık dönemini geride bırakarak eskisinden daha güçlü bir şekilde ortaya çıkacağını, bu durumun kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzüntüyle karşılanacağını bildirir. Büyük işler yapmak, saygınlık kazanmak anlamındadır.

Rüyada Deliğe Giren Siyah Yılan Görmek

Kişiyi oyuna getirecek bir kadına alamet ettiği gibi, duygularının peşinden koşan bireyin akıllıca davranamaması nedeniyle para kaybı yaşayacağını, kendisini kullanan insanlara karşı yaptırımlarının zayıf olacağını ifade eder. Şeytana uymak, nefsine yenik düşmek suretiyle günah işlemek demektir.

Rüyada Siyah Yılan Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini rahat hissetmeyen, her ortamda gerginlik yaşayan, sürekli olarak kuruntular içinde kalan kimselerin ruh hallerini sembolize eder. Rüya sahibinin insanlara olan güveni çok azaldığından, her daim kötülük göreceğine dair bir inanç geliştirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by