S

Siyah Yüzük Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Yüzük Görmek

Rüyada siyah yüzük görmek anlamı, bireyin soylu bir aileye sahip olduğunu veya bekar bir kimse ise, evleneceği bireyin çok asil ve varlıklı bir aileye mensup olacağını bildirir. Rüyada siyah yüzük görmek anlamı zengin ve kibirli bir kimseye de işaret ettiği gibi farklı yorumlara da neden olur. Rüyasında siyah yüzük gören bireyin iş hayatı aksiliklerle dolu olur ve parasal açıdan sürekli bir kayıp yaşar. Yoksulluğun ve geçim sıkıntısının da kılavuzi sayılan rüya aynı zamanda ve anda rüya sahibinin arkasından yapılan çirkin dedikodulara ve atılacak bir iftiraya da haber verir.

Rüyada Yüzük Görmek

Hayırlara yorumlanan rüyalardandır. Görülen yüzük gümüş ise, bireyin malında ve servetinde büyük bir artış söz konusu olur. Gümüş yüzük aynı zamanda ve anda söz veya nişan gibi kutlamalara da işaret eder. Demirden veya değersiz bir metalden yapılan yüzük görmek anlamı ise, bireyin servetinden önemli bir kısmını kaybedeceğine veya mallarının değersizleşeceğine yorumlanır. Farklı bir yoruma göre ise, demirden yapılmış bir yüzük gören kişi toplum nazarında sözü geçen çok güçlü bir kimse haline gelir ve itibar sahibi olur. Kırmızı taşlı yüzük görmek anlamı ise rüya sahibinin fesat biri olduğuna ve başkalarına kötülük yaptığına alamettir. Bakırdan bir yüzük takan kimse ise kötü niyetli ve alçak, hain bir kimse olur.

Rüyada Yüzük Kırılması Görmek

Rüyasında yüzüğünün kırıldığını gören kişi çok sevdiği birinden acı dolu sözler işitir. Evlilik yüzüğünün ikiye ayrıldığını görmek anlamı ise bireyin hayat arkadaşı ile yollarını ayıracağını ve boşanma yaşanacağını simgeler.

Rüyada Yüzük Hediye Etmek

Bir başkasına yüzük hediye etmek, sahip olunan malların veya servetin bir kısmının paylaşılacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, bireyin alçak gönüllü ve yardımsever biri olduğuna alamettir. Karşı cinse yüzük hediye ettiğini gören bekar bir kimse ise evlenir.

Rüyada Siyah Yüzük Görmek Psikolojik Yorumu

Kişinin evlilik hayalleri kurduğuna ancak bir türlü muradına eremediğine yorumlanır. Psikolojik olarak evlenmeyi çok arzu eden veya evlilik hazırlıkları istenmeyen durumlar nedeni ile yarım kalan kişilerin bilinçaltlarında yüzük ile ilgili sembollerin rüyalarda açığa çıkması oldukça normaldir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by