S

Siyasetçi Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyasetçi Görmek

Rüyada siyasetçi görmek anlamı, iki şekilde yorumlanır; ilk olarak, halkın yararını gözeten, vatandaşa hizmeti görev bilmiş, herkes için en doğru şeyleri savunan siyasetçi görmek anlamı, hayırlara yorulur. Rüyayı gören bireyin, iyi bir insan olduğuna, hayırlı kişilerle karşılaşacağına ve güzel işlere gireceğine işaret eder. Kötü, kendi menfaatini düşünen ve halkı bölmeye çalışan bir siyasetçi görmek anlamı; rüya sahibinin, kötü niyetli insanlarla, dolandırıcılarla ve üçkâğıtçılarla karşılaşacağına ve kötü bir ortama girip kötü işlere bulaşacağına kılavuztir.

Rüyada Politikacı Görmek

Rüyada politikacı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, bir yanlış anlaşılmadan ötürü bir tanıdığı, bir akrabası ya da bir komşusuyla sorun yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada milletvekili görmek anlamı, iş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak, rüya sahibini çok zor durumlara düşürecek olaylarla karşılaşmaya ve çok büyük zararlara uğramaya kılavuz eder.  Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören bireyin, işlerinin açılmasına, iş hayatında büyük başarılara imza atılmasına ve büyük miktarda para ve mal kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek anlamı, çalışılacak işlerde ve yapılacak çalışmalarda istenen amaçlara ulaşmaya, ortaya konan ürünler ve eserlerle istenen amaçlara ulaşmaya ve büyük bir üne kavuşmaya kılavuz eder. Hayırlı işlerle uğraşmaya, kazanılacak başarılara ve bol mala ve mülke yorulur.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek anlamı, rüya sahibinin, amaçladığı hedeflerin üzerine çıkılacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Devlet Adamı Görmek

Rüyada devlet adamı görmek anlamı, yeteneklerin ve becerilerin gelişmesine ve bu sayede, karşılaşılan sorunların çok hızlı ve zarar görülmeden aşılacağına işaret eder.

Rüyada Bakan Görmek

Rüyada bakan görmek anlamı, yapılmak istenen çalışmalarda sorunlarla karşılaşılacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by