S

Soğuk Su Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Soğuk Su Görmek

Rüyada soğuk su görmek anlamı, rahatlatıcı bir haber almak veya sıkıntılı bir durumun kısa sürede çözüleceği anlamına gelir. Soğuk su bireyin kendi isteklerini ve hedeflerini çok net bir şekilde ortaya koyacağını ve bu sayede adım adım hedeflerine gideceğine kılavuztir. Soğuk su evli kişiler için araya mesafe girmesine ve eşlerin birbirlerine karşı eskisi gibi ilgi göstermeyeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına alamettir. Soğuk su gören bekar kimseler ise yaşı kendinden büyük bir kısmetle karşılaşırlar. İş alanında ortamın gergin olmasına ve bireyin işini yaparken sakin ve mutlu olamadığına, bu yorucu, aşırı stresli, ortamdan uzaklaşmak için yeni bir iş bakacağına kılavuztir.

Rüyada Soğuk Su İçmek

Rüya sahibinin çok güzel bir hayatı olacağını müjdeleyen rüya, sağlıklı ve gönülden geçtiği gibi, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğinin de işaretini verir. Soğuk su içmek işinden helal kazanç elde edildiğini, bireyin rızkının hiç kesilmediği gibi, bereketli olan hayatı sayesinde başkalarına da yardım eli uzatabileceğini bildiren güzel bir rüyadır. Rüyada su içmek hasta kişiler için ayağa kalkacak kadar iyileşmek ve eski güce kavuşmak için gayret etmek anlamına gelir. Genellikle sağlığın düzelmesi, hayırlı iş sahibi olunması, helal rızık elde etmek gibi anlamlara gelir.

Rüyada Soğuk Su İle Yıkanmak

İslami olarak bireyin en kısa sürede Allah ’a günahlarını affetmesi için yalvaracağına ve tövbe edeceğine yorumlanır. Başa gelen bir olay sonrasında bireyin Allah ’a sığınacağına ve yaptığı yanlışlar yüzünden pişmanlık duyacağına kılavuz eder.  Fakirleşileceğine ve maddi sıkıntılara da yorumlanır.

Rüyada Soğuk Su Görmenin Psikolojik Yorumu

Soğuk su kişi için olmasından, gerçekleşmesinden endişelenen bir durumu ifade eder. Soğuk su görmek anlamı genellikle aile içinde sevilmeyen biri olduğuna, bireyin çekindiği tanıdıklara sahip olduğuna, genel olarak korkularla dolu geçen bir hayata alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara