Büyüler

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Soğukluk Büyüsü

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Hocam şu anki eşimle görücü usulü evliyim. Onun benden soğumasını istiyorum. Benden uzaklaşsın onu hayatımda istemiyorum. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

 2. Selamün aleyküm hocam ben evliyim kocamla hiç bir sorunum yok. Ama eski nişanlım pesimi bırakmıyor,huzursuz ve tehdit ediyor çok korkuyorum yuvami bozacak diye sinirlerine hakim olamayan bir benden uzak durması için sizinle konuşmam lazım.

 3. Evlendikten sonra adama birşeyler oldu farklı farklı gereksiz deyişik arkadaşlıklar edindi evlenmeden önce kesinlikle böyle değildi. Ne yapacağımı şaşırdım eve gel geliyordu. Arkadaşlarıyla takılıyordu sürekli benden uzaklaştırıyordu. Arkadaşları onu resmen benden çalmıştı ben bunu biliyorudum. Ama elimden birşey gelmiyordu. Medyum Murat Osman hocayı buldum araştırırken bir arkadaşda benim gibiymiş soğutma büyüsü yaptırmış.
  Bende hemen hocamı aradım soğutma büyüsü için ,işleme başladım hocam kesin sonuç verdi ve verdiği günde işlem bitti.İşlem tam 16 gün sürdü. Kocam arkadaşlarından kavga ederek ayrıldı. Bir daha asla suratını görmezler kocamın çok mutlu oldum. Kocam bana geri geldi hocama çok teşekkür ederim.

 4. Selamün aleyküm hocam ben evliyim eşimle hiç bir sorunum yok ama eskiden
  görüştüğüm kişi pesimi bırakmıyor huzursuz ve tehdit ediyor argo kelimeler
  çok kullanıyor bende de ister istemez deyişme oluyor alileme yansıtmamaya
  çalışıyorum ama ne kadar gizleyebilirim.
  korkuyorum yuvami bozacak diye sinirlerine hakim olamayan
  biri öfke konturolü yok ne olur birşeyler yapın benden uzak durması
  için sizinle işleme başlasak olurmu hocam

 5. Murat Osman Hoca için sizinle telefon ile görüşebilme imkanımız olabilir mi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu