Büyüler

Söz Geçirme Büyüsü, Sözünü Dinletme Büyüsü

Söz Geçirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Toplumdaki bir çok insan sevdiklerine söz geçiremediği için yakınmaktadır. İlişkilerini kendinden emin kurabilen bireyler olsalar da eşine, çocuğuna ve yakınlarına karşı söz geçiremeyebilirler. Bu kapsamda söz geçirme büyüsü insanlara yardımcı olmaktadır.

Birbiri ile genel anlamda ilişkili olmasa da söz geçirme büyüsü, söz dinletme büyüsü olarak da bilinmektedir. Toplumda pek çok insanın söz geçirme büyüsünde ne yol izleneceği? hangi medyumdan yardım alınacağı? Bu büyünün nasıl yapılacağı ve ne anlama geldiği hakkında birçok soru merak edilmektedir. Bu büyüye maruz kalanla birlikte, bu büyüyü yaptırmak isteyenler de mutlaka bu yazıda sorularına cevap bulacaklardır.

Söz Geçirme Büyüsü Nedir?

Geçmişte mutlu bir evliliğiniz olabilir, hala da o mutluluğunuz devam edebilir. Ancak söz geçirememe gibi durumları da bu mutluluğu ilave yaşanabilir. Bu durumda söz geçirme büyüsü yapılır. Bu büyü; iş ilişkilerinde sorunlar yaşayan, ekonomik sorunları bulunan veya herhangi bir kışkırtma sonucu söz dinlemeyen eş, koca ve sevgililer için sıklıkla yapılır. Genelde bu büyü kişiye özel yapıldığından tılsımdan yararlanılabilir. Öte yandan vefk veya celb’den de yararlanılmaktadır.

Sözü geçirmek için yapılan büyüler yöntemleri ile birlikte yer almaktadır.

Bu büyüler sure ve ayetler olarak ilişki halinde yer almaktadır. Alternatif olarak yer alan sure ve ayetler ise yöntemleriyle birlikte;

• Vedduha suresinin temiz koşullarda yerine getirilmesi: 41 kez temiz su kullanılarak yerine getirilir. İlk olarak 41 kez okunmalıdır. Sonrasında gusül abdesti alınan bu su neticesinde sözü dinlenen ve sözü geçen biri olacaktır kullanan kişi. Öte yandan bu büyü ile herhangi birini etkilemek/kendinize bağlamak gibi sonuçları da olabilir.

• Hadid Suresi 27.ayet: ”Vecealna fikulubillezinet tebeuhü ra feten ve rahmeh: Ve o’na tabi olanların kalplerinde şefkat ve rahmet kıldık.”

Taha Suresi 39.ayet: ”Ve elgaytü aleyke, mehabbeten minni, ve li-tüsnea ala ayni: Sana da ey Musa , sevilesin, gözetimimizde büyüyesin diye tarafımızdan sevgi bırakmıştım.”

Her gün düzenli olarak 3-4 defa okunan sureler neticesinde eşine sözünü geçirme büyüsü de yapılabilir.

• ”Ya zül celali vel ikram”. Günde 1101 kez(tekli hane ile bitmesine dikkat edin.) okunmalıdır. 21 gün içerisinde neticeye ulaştığı da örnekler tarafından görülmektedir. Sonuç verme olasılığı oldukça yüksek olan bu büyü ile sevdiğinizle dirlik kazanabilir ve hedefinize ulaşabilirsiniz.

• ” Ya muksit, ya hamid, ya halim, ya hakim, ya rauf, ya vedud” okunanlar ile bir suyu eşinize içmesini sağlayın. İlave olarak okunanlara ek eşinizin adını da tekrarların tekli hane kadar okunanlar, suya işleyecektir.

Söz Geçirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sözünü dinletme büyü yapacağınız kişiler için vefk, tılsım desteği gerekebilir. Uygulanacak büyü için ayrıca mutlaka medyum desteği alınmalıdır. Medyum yönlendirmesi neticesinde uygulanacak büyü daha etkili olur. Yukarıda yer alan ayetlerin dışında pek çok uygulama metotları bulunur. İlim sahibi güçlü medyum ismi ile yardım alarak söz geçirmek için yapılan büyü daha da kalıcı olur.

Ayetlerle daha kalıcı olması hedeflenen büyüler muskalar halinde işlenir. Muskaya yerleştirilen büyü ile verilen kişi kısa zamanda etkisini gösterir. Öte yandan vefk yapılması da etkili sonuçları ortaya çıkarır.

Ayet-i kelimeler günümüzde büyü için en sık kullanılan yöntemlerdir. Özel büyüler ve nasıl yapılacaklarına dair bilgiler için medyum hoca en öncelikli çözüm olarak yer alır. Ancak ideal çözümler olarak yer alan bu ayet-i kelimeler erken müdahale ile sevdiğini, eşinizi size bağlayarak sözünüzü dinlemeyi sağlar. Öte yandan söz geçirme büyüsü uygulanan kişide daha anlayışlı ve hoşgörülü olma özelliğini de ortaya çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu