S

Söz Vermek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Söz Vermek

Rüyada söz vermek, büyük bir işe girişileceğini, tüm zamanın bu işe harcanacağı gibi, bugüne değin biriken maddiyatın da dahil edileceğini bildirir. Rüya sahibini bekleyen yepyeni sorumlulukların, kendisine verilecek ve severek yapılacak görevlerin habercisi olan rüya, evlat sahibi olmak, yuva kurmak ve eskisinden daha farklı bir hayat yaşamak manasına da gelir. Bir yol ayrımında olunacağını, bu durumun bireyin sosyal hayatını tamamen değiştireceği gibi, toplumsal statüsünün de farklılaşacağını, sahip olunan kariyerin çok daha üstüne çıkılacağını tabir eder. Verilen sözün ne olduğu da rüyayı aydınlatmak için önemli olduğundan, bu yönde tabir yapılması çok daha doğru olacaktır.

Rüyada Birinin Kendisine Söz Vermesi

Büyük bir beklenti içine girileceğini, iş arayan ya da işe girmek isteyen kimselerin arabulucu insanlarla konuşacaklarını, kendilerine yardımcı olacak kişilerle tanışılacağını bildirdiği gibi, anne ya da baba toprağından kalacak bir mirasın ele geçecek olduğuna da müjde verir. Kişiyi rahatlatacak gelişmeler kadar, hayatını önemli ölçüde değiştirecek durumların da gündeme geleceğini tabir eder. Hisse sahibi olmak, genç yaşta iş açmak ve yönetici olmak, öğretmenlik gibi mesleklerde başarı sağlamak anlamına gelen rüya, bekar bayanlar için sevdikleri kimseden gelecek evlilik teklifiyle mutlu anlar yaşayacaklarına da kılavuztir.

Rüyada Birinden Söz Almak

Bir konuda birinden söz almak demek, o kimseden gerçek hayatta görülecek yardıma yorulur. Eğer kişi tanınmıyorsa, bir dostun veya akrabanın vesilesiyle işe girmek, ortak tanıdıklar vasıtası ile evlenilecek kimseyle tanışmak, el birliği ile tüm sorunlardan kurtulmak, rahat nefes almak ve mevcut koşulları daha iyi hale getirmek anlamına gelir.

Rüyada Söz Vermenin Psikolojik Yorumu

Katı kuralları olan, didaktik, disiplinle çalışan, prensip sahibi insanları niteleyen rüya, düzen ve titizlik hastası olan insanları da betimler. Rüya sahibinin belli bir program dahilinde hareket ettiğini ve sürprizlerden hoşlanmadığı gibi, ani tepkilerden de rahatsızlık duyduğunu işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by