S

Sözlenmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sözlenmek

Rüyada sözlenmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan yeniliklere kılavuz eder. Rüya sahibi yeni bir işe girebilir, yeni bir ev ya da araba satın alabilir, karlı bir yatırım yapabilir ya da güzel bir gönül macerası olarak başlayan ilişkisini mutlu bir yuva sahibi olmakla taçlandırabilir. Rüyada sözlenmek hayırlı olan şeyler anlamına gelir. Yeni adımlar atmaya ve yeni kararlar almaya, bunlardan hayır görmeye kılavuz ettiği gibi aynı zamanda ve anda da hayatın hep iyiye doğru gitmesine yorulur. Rüya sahibinin daima önüne bakacağına ve adım adım kendisine huzur ve sağlık getirecek bir hayata yaklaşacağına tabir edilir.

Rüyada Sözlendiğini Görmek

Hayattan umduğunu bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatta özlemini duyduğu ve hep hayali ile yaşadığı şeylerin yavaş yavaş gerçekleşmesi anlamına gelir. Rüya sahibi için yaşamayı istediği hayatın kendisini çağırdığı yorumu yapılır.

Rüyada Söz Yüzüğü Görmek

Rüyada söz yüzüğü gören kişi içini karartan kötü düşüncelerden ve duygulardan kurtulacak, uzun zamanda ve andan beri yaşayan bir ölü görüntüsünden kurtularak yeniden yaşama isteğine kavuşacak demektir. Rüya sahibinin vereceği yeni bir karar hayatı için adeta dönüm noktası olacak ve kendisine yaşadığını yeniden hissettirecektir.

Rüyada Söz Yüzüğü Takmak

Rüya sahibinin hayatına adeta sihirli bir değnek değerek, her şeyin bir anda güzelleşeceğine ve can bulacağına tabir edilir. Rüyasında söz yüzüğü taktığını gören kişi, aradığı kişiyi bulacak ve mutlu bir evlilik yapacaktır. Kendisini çok seven bir eşi, ömür boyu da kadrini kıymetini bilecek çocukları olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Söz Kesmek

Rüya sahibinin birinin yardımı olmadan ne yapsa da gözünde olan bir mala ya da paraya sahip olamayacağı anlamına gelir. Biri tarafından desteklenme fırsatını yakalarsa bu işten istediğini alacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by