S

Sözleşme Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sözleşme Görmek

Rüyada sözleşme görmek anlamı, çok hayırlı, sevindirici bir rüyadır. Anlamı genellikle menfi şekilde kişiyi memnun edecek olayların hasıl olacağıdır. İş konusunda gelecek iyi haberlerin bir anda bireyin tüm ruh halini değiştireceğini ve bundan sonraki yaşamın öncekinden daha farklı olacağını, bireyin kendisine yeni bir gelecek yaratacağını ve her açıdan hayata baştan başlamanın hazzını duyacağını bildirir. Sözleşme, ev kiralamak yahut ev satın almak anlamına gelirken, birikmiş paralarla arsa veya arazi almak suretiyle ileriye dönük yatırımlar yapılacağının da müjdesini verir. Vizyonu geniş, akılcı düşünen, bilimsel veriler ışığında iş yapan kimselerle kurulacak bir ortaklığın kişiye çok para kazandıracağını, zengin insanlar arasına girileceğini de ifade eder.

Rüyada Sözleşme İmzalamak

Bekar biri bu rüyayı görürse ani bir nikahla dünya evine girer. Mutluluk verici olayları ifade eden rüya, nicedir beklenen gelişmelerin peş peşe gelmesiyle bireyin mutlu olacağını bugüne kadar gösterdiği sabrın meyvelerini toplamaya başlayacağını da kılavuz eder. İş açısından memur olanların kendi işlerini açmak için istifa edeceklerini veya aynı zamanda ve anda ikinci bir işe sahip olacaklarını, ticaretle uğraşanların da büyük firmalarla ortaklık kurarak iş alanlarını genişletme imkanı bulacaklarını bildirir.

Rüyada Sözleşme Yırtmak

Ortaklıkların sona ermesi, kurulan işlerde hayal kırıklığı yaşamak veya evli kişiler için ayrılık yahut boşanma durumunun ortaya çıkmasına yorulur. Rüya sahibinin sabrını zorlayan bir meselede rest çekeceğini ve sonuç olumsuz olsa dahi gururlu şekilde hareket edeceğini ifade eder. Sözleşme yırtmak işten atılmak, maddi sorular yaşamak, tapuyla alakalı bir konuda dalavereci insanlarla muhatap olmak şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Sözleşme Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeyin karşılıklı olduğuna inanmanın ve beklenti içine girmenin ifadesidir. Genellikle yapılan her iyiliği hesaplamak, karşıdaki kişiden aynını beklemek, insanlarla menfi şekilde iletişim kurmak anlamındadır. Diğer yandan rüyayı gören bireyin kendisini bir yere ait hissetmek için uğraş verdiğini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by