S

Sperm Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sperm Görmek

Rüyada sperm görmek anlamı, bereketli olan işlere kılavuz eder. Yani rüya sahibinin yaptığı bir işin arkasından başka işler gelmesine ve bu bereketin devam etmesi şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi kendisi için öyle geçerli bir geçim kaynağı bulacaktır ki bu sayede hiç işsiz kalmayacak demektir. Rüyada sperm gören kişi, yaptığı işlerdeki başarısı sayesinde o kadar çok iş teklifi alacaktır ki iş yetiştiremez hale gelecek, sabahlara kadar çalışmak zorunda kalacak ama elde edeceği kazanç sayesinde emeğinin karşılığını alacak demektir.

Rüyada Sperm Bulaşması

Rüyasında giysisine ya da vücudunun bir yerine sperm bulaştığını gören kişi hayır ve iyilik görecek demektir. Rüya sahibinin bir dileğinin gerçekleşeceğine ya da muradının olacağına tabir edilir.

Rüyada Sperm Yutmak

Rüyasında sperm yuttuğunu gören bireyin geçim kaynağı tükenecek ve yeni bir kazanç kapısı aramak zorunda kalacak demektir. Malından ve parasından bilinçsizce ve gereğinden fazla yemeye tabir edilir.

Rüyada Sperm Yemek

Rüyada sperm yemekle, sperm yutmak benzer şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin gereksiz yere harcama yapıp sonra da beş kuruşsuz kalıp, darlık çekeceğine işaret eder.

Rüyada Sperm Fışkırması

Malın ve kazancın aşırı şekilde artmasına kılavuz eder. Rüyasında sperm fışkırdığını gören bireyin kendince küçük bir servet sayılacak mal varlığına kavuşacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine tabir edilir.

Rüyada Meni Görmek

Kazanç kapılarının ve kısmetin açık olmasına, ömür boyu darlık ve geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, rahatın da huzurun da yerinde olmasına işaret eder. Aynı zamanda ve anda sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömre kılavuz eder.

Rüyada Sevişmek

Bu rüya hayırlara ve hayır bulmaya tabir edilir. Rüya sahibi hayatta her dileğine ve arzusuna kavuşacak, gerek iş hayatında gerek evlilik hayatında hayır görecek demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by