S

Su Aramak Rüya Tabirleri

Rüyada Su Aramak

Rüyada su aramak, rüya sahibinin çok bunaldığını ve ruhsal bir çöküşe doğru yol aldığını, içinde bulunduğu bu durumu yakınlarıyla paylaşmadığı için kendi başına çıkar yol aradığını bildirir. Refaha ermek isteyen rüya sahibinin ev veya işyerini değiştireceğini, maddi yetersizlikler nedeniyle aile yaşantısında da geçimsizlerle karşılaşacağını, kemerleri sıkarak bütçesini doğru şekilde kullanmaya çalışacağını bildirir. Çölde su aradığını görmek anlamı, hayat koşullarının zorlaştırdığını, eski yaşantıya dönmek istendiğini, koşulların kişiyi her geçen gün karamsarlığa ittiğini ve kimseden yardım görülmediğini bildirir. Kişinin mutluluğa, huzura ve aşka duyduğu özlemi bildirdiği gibi, çocuk sahibi olamayanların çare aradıklarını da ifade eder. Su arayan kişi yakınlarından beklediği desteği göremediği için mutsuz olur. Psikolojik açıdan içe kapanmanın da alameti olan rüya, dostluk ve muhabbetin azaldığı, çıkarcı insanların kişiyi sömürdüğü bir dönem içinde olunduğunu da tabir eder.

Rüyada Çölde Su Aramak

Çaresizliğin ve umutsuzluğun ifadesi olan rüya, bireyin sorunlarını çözebilmek için çeşitli metotler aradığına, tanıdıkları da dahil olmak üzere pek çok insanla fikir alışverişi yapacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin kararlarında özgür olamadığını, başkalarını mutlu etmek için sürekli fedakarlıkta bulunduğunu bildirdiği gibi, geç evlilik yapacak olmanın da tabiridir.

Rüyada Çubukla Su Aramak

Toprağı kazarak çubukla su aradığını gören kişi her zorluğun hakkından gelecek bir kişiliğe sahip olduğundan çalışma hayatı da beklenenden daha iyi olur. Geleceğin parlak olduğunu müjdeleyen rüya, bilim alanında çalışanların bir buluşa imza atacaklarını ve tüm hayatlarının bir anda değişeceğini, toplumda önemsenen, saygı duyulan ve fikirleriyle insanları aydınlatan biri olunacağını tabir eder.

Rüyada Su Aramanın Psikolojik Yorumu

Daha iyi bir hayata duyulan özlemin, sevgi görmek anlamı istemenin, önemli işler yaparak saygı duyulan, şöhretli biri olma arzusunun ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu