S

Su Basması Rüya Tabirleri

()

Rüyada Su Basması

Rüyada su basması, rüyayı gören bireyin üzerine Allah ’ın selametinin ve kudretinin saçılacağına işaret eder. Bolluk, bereket, zenginlik ve şifa olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin şansının dönmesi sayesinde kendisi için belki de kâbus sayılacak günlerinin son bulacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine ve geçimin çok daha kolay hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Evi Su Basması

Bir bireyin rüyasında evini su bastığını görmesi o evde iyi olan herşeyin artacağına rivayet edilir. Rüya sahibi nimetten, dünya mallarından, kazançtan, sağlıktan, huzurdan ve neşeden yana zenginlik yaşayacak ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyada İşyerini Su Basması

Rüyayı gören bireyin işlerindeki verimin artacağına işaret eder. Bu sayede rüya sahibinin gelirinin artacağına, hayatının kolaylaşacağına, hiçbir alacaklının artık kapısını çalmayacağına bilakis iş dünyasındaki başarısının artması sayesinde kendisine iyilik ederek ahbabı olmaya çalışanların sayısının bir anda çoğalacağına yorulur.

Rüyada Evi Temiz Su Basması

Rüyada evi su basması ne şekilde olursa olsun hayırlara alamet eder lakin temiz su çok daha hayırlıdır. Rüyayı gören bireyin varlık içinde yüzeceğine lakin bu varlığın kendisine tabiri caizse gökten zembille indirilmeyeceğine, kazandığı her kuruşun, sahip olduğu her malın anasının sütü gibi helal olduğuna ve çalışılarak kazanıldığına işaret eder.

Rüyada Su Basmış Ev Görmek

O hanede yaşanacak olan sayısız başarılara, alınacak zaferlere, dünya mallarının çokluğu kadar helal olacağına, ağız tadına, saadete ve mutluluğa kılavuz eder. O ev sahipleri için yakın zamanda ve anda meydana gelecek ve kalıcı olacak güzel gelişmelere rivayet edilir.

Rüyada Su Taşması

Her ne kadar bu rüyada su basmasını çağrıştırıyor da olsa o rüyanın tam tersi şekilde yorumlanır. Rüyada su taşması ne yazık ki su basması kadar iyi değildir ve şerli olaylara tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by