S

Sürahi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sürahi Görmek

Rüyada sürahi görmek anlamı, bolluk, bereket, kazanç ve mal olarak tabir edilirken aynı zamanda ve anda ferahlık bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin yüreğine su serpecek, korkularını ve endişelerini yok edip, içini rahatlatacak haberler duyması anlamına gelir. Eli bol, gönlü geniş bir bireyin varlığı ile tabir edilir. Rüyada sürahi görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, bireyin yaşamının değişeceğine işaret eder.

Rüyada Sürahi Kırmak

Rüyada sürahi kırmak, büyük bir hayal kırıklığı anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin dostu sandığı kişilerin aslında gizli düşmanları olduğunu öğrenmesine vesile olacak bir olay yaşayacağına, gerçeği kendi gözüyle görüp, bundan sonra öyle herkesi hemen dost diye bağrına basmayacağına kılavuz eder.

Rüyada Sürahi Satın Almak

Rüyada sürahi satın almak, rüya sahibinin zorluklara kolaylıkla göğüs gerebilen, en kötü ve en çetin zamanlarda bile inancını ve sabrını kaybetmeden, sorunların üzerine gidip, kendini bırakmadan, ümidini yitirmeden savaşan kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Sürahi ve Bardak Görmek

Rüyada sürahi ve bardak görmek anlamı, rüya sahibinin yüce gönüllü, cömert, iyiliksever, dert dinleyen, herkesin imdadına koşan kimse olduğu şeklinde değerlendirilir. Bu güzel ve üstün meziyetleri dolayısıyla kişi, çevresindekilerden çok fazla değer görüyor demektir.

Rüyada Sürahiden Su İçmek

Rüyada sürahiden su içmek, rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağına ve muradına ereceğine kılavuz eder. Kişi, gönlünün sahibi olan insanla karşılaşacak ve onunla ömür boyu mutlu olacağı, hayırlı ve güzel bir yuva kuracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sürahiden Su Doldurmak

Rüyada sürahiden su doldurmak, yüzlerin asılmasına neden olacak bazı sözlerin işitileceğine ya da haberlerin alınacağına işaret eder.

Rüyada Gümüş Sürahi Görmek

Rüyada gümüş sürahi görmek anlamı, zengin olmaya tabir edilir. Rüyayı gören bireyin büyük bir mal varlığına kavuşacağı ve lüks bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara