S

Susam Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Susam Görmek

Rüyada susam görmek anlamı, hayırların en güzeline erişmeye ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin işleri yoluna girecek, hanesinde bolluk meydana gelecek, kazancı ana sütü gibi ak ve temiz olacaktır diye tabir edilir. Rüyada susam gören bireyin rızıktan ve ekmekten yana şansı çok açık olacak demektir. Evi en güzel, en lezzetli ve en lüks yiyeceklerle dolup taşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Susam Yediğini Görmek

Rüyasında susam yediğini gören bireyin hayattan yana kısmeti de şansı da açık demektir. Kişi, büyük, küçük, az ya da çok demeden eline geçen her iş olanağını değerlendirecek ve bu sayede de ileri de kendi işine sahip olacaktır. Rüya sahibinin başarısı, zamanında az olduğu için burun kıvırmayıp üzerinde kafa yorduğu işler sayesindedir.

Rüyada Susam Almak

Rüya sahibinin elinin darda olup, ödeyemediği borçları nedeniyle alacaklılar tarafından sıkıştırılmasına ve bireyin de çok çaresiz kalıp, hiç yapmayacağı bir iş yaparak, kötü yoldan kazanç elde ederek, bu borç belasından kurtulmaya çalışacağı ile tabir edilir.

Rüyada Susam Ekmek

Rüyada susam ekmek, bireyin bir zamanlar kendisi için emek verdiği ve üzerinde hakkı olan bir kimseden vefa görmesine ve çok mutlu olmasına işaret eder. Hatırlanmak, rüya sahibine kendini çok iyi hissettireceği gibi aynı zamanda ve anda kendini değerli ve şanslı görmesini de sağlayacak demektir.

Rüyada Susam Çiçeği Görmek

Rüya sahibinin içine su serpecek, korkularını giderecek ve huzurlu hissetmesini sağlayacak olayların ve gelişmelerin yaşanmasına işaret eder. Kişi, artık uykularını kaçıran yersiz düşüncelerden kurtulup, sakin bir hayata kavuşacaktır.

Rüyada Susam Toplamak

Büyük zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibi, akıllı yatırımları sayesinde paraya para demeyecek, mallarında da herkesin fark edeceği şekilde artış meydana gelecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara