S

Sütyen Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek anlamı, rüya sahibinin koruma iç güdüsünün yüksek olduğuna ve bu duyguyla hareket ettiğine kılavuz eder. Rüya sahibi iş hayatından da aile hayatında da korumacı yanı ile hareket eder. Bu durum yaradılışında vardır ve koruma iç güdüsü çok baskındır. Rüyasında sütyen gören bireyin garantici olduğu yorumu yapılır. Yani, kazancına ya da sevdiklerine zarar gelecek hiçbir işe yanaşmaz, zarar göreceğini düşündüğü kimseleri de çevresinde bulundurmaz. Sütyen aynı zamanda ve anda rüya sahibi için güven, mutluluk ve sağlık anlamına gelir.

Rüyada sutyen görmek anlamı, rüyayı gören bireyin cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi bir kadınsa eğer, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, uzun zamanda ve andan beri devam eden sorunların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına ve çok daha iyi günlerin yaşanacağına tabir edilir. Erkekse eğer zarar edeceğine yorulur.

Rüyada Sütyen Almak

Moda olan güzel, şık ve renkli bir sütyen almak hayırlı olacak teklifler almaya ve fayda bulmaya işaret eder. Fakat rüyasında çok demode, kara ve çirkin sütyen almak gönül kırıklıklarına, hüsrana uğramaya ve bu nedenle de dertlenmeye yorulur.

Rüyada Sütyen Askısı Görmek

Sonu hayırlı ve güzel bitecek olaylar yaşamaya, ya da rüya sahibine mutluluk getirecek ve mutluluğunun daim olmasını sağlayacak kişi ile karşılaşmaya tabir edilir. Bu kişi kuvvetle muhtemel rüya sahibinin ilerideki müstakbel eşi olacak kişidir.

Rüyayı gören bireyin, çok büyük bir emek vererek sorun yaratan bir olayı ortadan kaldıracağına, bu sayede çok büyük kazançlar elde edeceğine ve yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada Sütyen Denemek

Rüya sahibinin planlamadığı hasbel kader gireceği bir iş anlamına gelir. Bu iş için ayırdığı sermayeyi zaten gözden çıkarmış ve bu işe ya tutarsa gözüyle bakarak girmiştir.

Rüyada Sütyen Takmak

Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyeceğini bildiği halde kovalayıp durduğu işlere işaret eder. Rüya sahibi bu işin sonunda kendisini paraladığı ve döktüğü alın teri ile kalacak demektir.

Rüyayı gören bireyin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olan ve çok büyük önem taşıyan işler ile uğraşmak yerine etrafındaki bazı kişilerin başına açacağı sorunlar yüzünden bazı gereksiz işler ile uğraşacağına ve bu işler yüzünden epey zarar edeceği olaylar yaşayacağına rivayet eder. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılar çekeceğine ve büyük zararlara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Sütyen Çıkarmak

Keyfe ve rahatlığa kavuşmaya kılavuz eder. Rüya sahibi için uzun zamandır ağırlık yapan ve kafasını kurcalayıp duran bir işten kurtularak bacaklarını uzatıp, sırtına yaslanarak, uzun zamanda ve andan beri beklediği ve özlediği huzura kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Siyah Sutyen Görmek

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde dönecek olan şansı sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine ancak yaşanacak bu olayların pek hayırlı bir şekilde devam etmeyeceğine ve kısa süre içinde bazı kötü olaylar ile uğraşmak zorunda kalabileceğine kılavuz eder.

Rüyada Sutyen Giymek

Rüya sahibinin, çok uzun zamanda ve andan beri gerçekleştirmek istediği işlerin yakın zaman içinde başına gelecek kötü olaylar yüzünden büyük sıkıntı yaratacağına, bu yüzden elde bulunan paranın bu durumu düzeltmek ve sorunları ortadan kaldırmak için harcanacağına ve gerçekleştirilen bazı çalışmalar sayesinde sorunların çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Diğer arama:  sutyen

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu