Aşık Etme Duaları

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme

Terk eden sevgiliyi geri getirme duası, kişinin sevdiği ile yeniden birlikte olması için okunan dualardan biridir. Okunan bu tür dualar her zaman kesin sonuç vermemektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişinin niyeti ve kalbinden geçirdiği güzel dileklerdir. Duaların tam olarak kesin sonuç vermemesinin en temel sebebi duaların yanlış veya eksik okunmasından kaynaklanmaktadır. Dualar hakkında detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dua ve Büyü Arasındaki İnce Çizgi

Terk eden sevgiliyi geri getirme duası kısa sürede sonuç verebilen bir dua değildir. Eski sevdiğiniz ayrılmanızın pek çok nedeni olabilir. Bu kişi sizden veya siz ondan nefret edebilirsiniz. Eğer aldatma sebebi ile bir ayrılık söz konusu ise, tekrar beraberlik pek sağlıklı sonuç vermeyecektir. Unutulmamalıdır ki, zaman içinde yapılan hatalar tekrar tekrarlanabilir. Ancak kişi yine terk eden sevgiliyi geri getirme duası ile sevdiği kişi ile beraber olmak istiyorsa burada dua ile büyü arasındaki ayrıma büyük ölçüde dikkat etmesi gerekir.

Birçok kişi büyünün duadan daha hızlı ve emin sonuçlar verdiğini düşünerek büyüye yönelmektedir. Bu aslında kesinlikle denenmemesi gereken bir yoldur. Allah, insanların büyüye yönelmesini kesinlikle yasaklamıştır. Büyü şüphesiz ki yasak ve oldukça tehlikeli bir yoldur. Yanlış kişiler tarafından tamamen felaketle sonuçlanabilir. Bizlerle iletişime geçin sizler için dua edelim.

Dua Nasıl Edilmelidir?

Sevdiğinizi tekrar geriye döndürmek istiyorsanız kullanabileceğiniz en etkili yöntem duadır. Dua ederken kişinin içini ferah ve temiz tutması bununla beraber kalbinden de her zaman iyi niyet geçirmelidir. Ancak kişi terk eden sevgiliyi geri getirmek için ile sevdiğine kavuşmak istiyorsa mutlaka abdest alarak dua etmelidir. Abdest, kişinin hem bedensel hem de zihinsel temizliğidir.

Terk eden sevgiliyi geri döndürme duası kesinlikle evli kişilere uygulanmaz. Uygulanması tavsiye edilmez. Dua ile kişi Allah’a seslenir. İsteklerini dile getirir. Bunun için kişi dua ederken Allah’tan yasak ve haram bir şey (Evli olan birini) isteyemez. Sevdiğini geri getirme duası bekâr kadınlar veya erkekler için okunmalıdır. Aynı zamanda evliliği bitmek üzere olan çiftler için de okunabilir. Dua için bizim ile sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. geri getireme işlemi yaptırmak istiyorum. Çok hocalara gittim, ama artık kandırılmaktan yoruldum hocam. Sizi çok araştırdım sizinle işlem yapmak istiyorum canım çok yanıyor hocam. Çok seviyorum ve elimden birşey gelmiyor. 5 yıllık ilişkim yok yere bitiyor yardım edin hocam…

 2. Hocam ıkı yıllık evliligim bitiyor esyaların in yarısını aldı yarısı hala evde gunluk kadınlar yuzunden bitiyor nolur kurtaran Bı dua verin cok seviyorum nolur kurtarın

 3. Merhaba arkadaşlar eda ben,23yaşındayım nişanlımla her şey yolundayken birden ayrıldık. Ne söylediysem ne yaptıysam barışmak istemedi. Sonra internetten Medyum Murat Osman hocayı buldum ve nişanlımla aramızdaki sorunları anlattım. Bana yardımcı olacağını söyledi ve 3 günde nişanlım evime gelip benden özür diledi. Benimle barışmak istediğini söyledi Medyum Murat Osman hocadan allah razı olsun eminim sizde pişman olmayacaksınız

 4. Arkadaslar ben de terk edildim ve medyum murat osman hoca adini cok duydum.
  Guvendim inandim ve 2.5 aydir beraber calistik ne dediyse yaptik. Zerre ilerleme olmadi gibi hissediyordum.
  Sevdigim kiz yine ayni davranislari sergiliyor umursamazmış gibi mesajlarima cevap verir di.
  Sizlere tavsiyem inanmayin guvenmeyin herkez Murat Osman hocamız DEĞİL.
  Ben guvendim sonuç aldım. O kadar da aklımdaki olumsuz düşüncelere ramen. İşleme devam ettik
  içimde ufak bi kipirdama var gibiydi umudum olacakmış gibi hissediyordum.
  Hislerime ve hocamıza güvendim iyikide güvenmişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu