Daha Fazlası

Tüm Sorularınızı Uzman Medyum Cevaplıyor!

Medyumlara en çok sorulan sorular arasında; Büyü nedir? Nasıl yapılır? Etkileri nelerdir? Büyülerin yapılış şekilleri? Ya da yapılan büyülerin etki süreleri en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Sitemizde Medyum’a Sor bölümünden soru sorabilir merak ettiğiniz soruların cevabını öğrenebilirsiniz veya daha evvel kullanıcılarımız tarafından sorulan cevabı alınmış sorular için Sorular bölümünü inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Büyü Nedir?

Büyü; bir takım dualar, malzemeler, yazılar ve ritüellerin gerçekleştirilmesi sonucu hazırlanan özel bir tılsımdır. Büyünün yapılma nedenine bağlı olarak kullanılan malzemeler, edilen dualar çeşitlilikler gösterebilir.

Medyum ise; tüm bu yapılacak işlemleri en doğru şekli gerçekleştiren kişidir. Medyum kadim bilgilere hakim, enerji boyutları arasında geçişleri gerçekleştirebilen, havas ilmini bilen ve uygulayan kişilerdir.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapılış şekilleri ve etkileri büyü ise yapılan büyünün türüne ve kullanılan malzemelere çeşitlilik göstermektedir. Büyüyü yaptıran kişinin hangi niyet ile yaptırdığı da bu konuda oldukça önemlidir.

Büyüyü yaptıran kişinin yapılan işleme inancının tam olması gerekmektedir. İnanç ve güven enerji boyutlarında oldukça önemlidir. Kişinin enerjisi pozitif yönde büyünün gerçekleşeceğine, sonuçlarının iyi olacağına tam ise büyünün etki süresi çok daha hızlı bir şekilde nüfus etmektedir. Bu noktada niyet ve inancın önemi ortaya çıkmaktadır.

En Çok Hangi Büyüler Yapılmaktadır?

En fazla talep edilen büyüler; Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüsü ya da yapılan büyülerin bozulması talepleri ile kişiler medyuma başvurmaktadır.

Büyü Bozdurma İşlemi?

Yapılan büyünün bozulması işlemi gerçekleştirilen iken büyüde kullanılan malzemelerin tespit edilmesi ve benzer malzemeler, dualar, ritüeller uygulanarak büyü bozumu işlemi gerçekleştirilmektedir. Oldukça ciddi bir işlem olarak göze çarpmaktadır. Kesinlikle konusunun uzmanı bir medyum ya da hoca tarafından yapılması gerekir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. hocam çalıştığım yerdeki cemreyle bi türlü anlaşamıyoruz bende ona büyü yaptırmak istiyorm. benim dedeiğimi yapsın iş yerinde beni yormasın benimişimide o yapsın

  2. Hocam eşim çok kıskanç ve sürekli birşeyler istiyor. Eşimin adı Güllü, benden habersiz sürekli borç yapıyor. Artık paranoyak oldum, şizofren oldum kafayı takmaktan. Ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilmiyorum

  3. Hocam oğlum bir kadınla evlendi ama ben bu evliliği hiç onaylamıyorum, daha doğrusu engel olmak için herşeyi yaptım ama bir türlü mani olamadım. Çok büyük hocalara gittim kimse istediğim gibi ayırma işlemi yapamadı. Sizin hakkınızda biraz araştırma yaptım, sizden bunu istiyorum hocam. Kadın tam bir şeytan gibi oğluma etmediğini bırakmıyor. Bana yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu