Y

Yaban Mersini Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Yaban Mersini Görmek

Rüyada yaban mersini görmek anlamı, geçmişte kalan ve uzun süredir haber alınamayan birinin geri döndüğünü öğrenmek, bu kimsenin hayatına tanıklık edecek kadar yakınında olmak anlamına gelir. Yakın arkadaşlıklar kurmaya ve yeni dostluklara da yorumlanan rüya, bekar erkeklerin kalbini çalacak zarif bir bayanın varlığına da yorumlanır. Aşk ve tutku dolu günler geçirmeye yorumlandığı gibi, kişiye bambaşka tecrübeler yaşatacak yeniliklerin de kapıda olduğuna yorumlanır. Kayıplardan sorunlardan ve endişelerden arınılan bir dönemin başladığına, bireyin üzerindeki karamsarlığı atarak daha da umutlu bir ruh haline bürüneceğine alamettir. Olgunlaşmış yaban mersini görmek anlamı iş kurma düşüncesi varsa tam zamanı olduğunu bildirir. Mevsiminde görülmesi halinde hasat bol, kazanç da çok olur.

Rüyada Yaban Mersini Yemek

Sağlıklı bir hayatın habercisi olduğu için özellikle hasta kimseler için acil şifa bulacaklarına müjdedir. Kurtuluşa işaret ettiği için özellikle tutsak veya hapis olan kimselerin yakın zamanda ve anda özgürlüklerine kavuşup, hayatlarına kaldıkları yerden çok büyük kayıplar yaşamadan devam edeceklerine tabir edilir. Olumlu gelişmeleri, iş konusunda verilecek doğru kararları ifade eder ve her anlamda kazançlı duruma geçileceğini bildirir. Yaban mersini yiyen kişilerin hayırlı, saygılı ve çalışkan kız evlatları olur.

Rüyada Yaban Mersini Toplamak

Mevsiminde yaban mersini topladığını görmek anlamı, aile üyelerine, yakın akrabalara türlü iyiliklerde bulunmak ve sevilen kişilerin imdadına yetişmek demektir. Duygusal konularda verilecek doğru kararlar sayesinde ev hayatında çok güzel günler geçirileceğine müjdedir. Mantıklı, ayakları daima yere basan biriyle tanışarak yuva kurma hayallerini gerçeğe dönüştürecek adımlar atmaya da yorumlanır. Aynı iş yerinde çalışılan bir arkadaşla beraber yeni bir çevreye girmek, bu çevrede eğlenceli zamanlar geçirmek manasına da gelir.

Rüyada Yaban Mersini Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin önemli kararlar vermek üzere olduğuna, özellikle duygusal yaşantıya yön verecek gelişmeler için adım atmaya hazırlandığını ifade eder. Coşku dolu bir ruh halinin de yansıması olduğundan, ikili ilişkilerde zaman zaman aşırı romantik davranıldığını da gözler önüne serer.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu