Y

Yaprak Sarmak Rüya Tabirleri

Rüyada Yaprak Sarmak

Rüyada yaprak sarmak, yapılan her işte muvaffak olmak ve titizlik göstermek demektir. Kişinin iş yaşantısında riskleri göze almadan her konuda dikkatli çalışmalar yaptığını ve bu nedenle başarısını uzun yıllar devam ettireceğini ifade ederken, birikim yapmanın uzun vadede büyük kazançlar elde etmeye sebep olacağının işaretidir. Elindeki parayı her zaman düşünerek harcayan, küçük de olsa yatırım yaparak parasını değerlendiren kimselerin sıkıntı çekmeden, dara düşmeden yaşayacaklarını bildirir. Hata yapmaktan korkan ve olumsuz eleştiri almak istemeyen kimselerin sorumluluklarını harfiyen yerine getirdiklerini ve asla şikayet etmediklerini anlatan rüya, disiplinli ve çalışkan olmanın parlak bir çalışma hayatı ile ödüllendirileceğini de gösterir. Yakın zamanda ve anda başlanacak bir projeden büyü paralar kazanacak olmaya ancak fiziki olarak epeyce yorgun olacak rüya sahibinin ufak tefek sağlık problemleri ile karşılaşacağına da alamettir.

Rüyada Yaprak Sarması Yemek

Kendi yaptığı yaprak sarmasını yiyen kişiler kalabalık bir aileye sahip olurlar ve aile bağları çok sıkı olduğu için ömür boyu yalnızlık çekmeden, huzurlu bir hayat sürdürürler. Yaprak sarması yemek aynı zamanda ve anda sağlık ile de ilişkilidir ve ciddi bir hastalık yaşamadan, uzun ömürlü olmak demektir. Yakın zamanda ve anda yaşanmış bir şanssızlık veya problemin ortadan kalkacağına, nazar veya kıskançlık yüzünden kendini kötü hisseden rüya sahibinin eski neşeli, hareketli, enerjik günlerine kısa zamanda ve anda yeniden kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Yaprak Sarması Pişirmek

Asma yaprağından yapılmış sarma pişirmek ailece uzun ömürlü ve sağlıklı bir hayat sürerken aynı zamanda ve anda bireyin yaptığı işin nesiller boyu devam edeceğine ve kendisine bırakılan mirası daha da artırarak evlatlarına rahat bir gelecek sunacağına alamettir. Dut yaprağından sarma pişirmek acı ve keder dolu bir hayatı geçmişte bırakıp, çekilen tüm cefaların karşılığını mutluluk ve zenginlikle geçirilecek bir hayatla almaya yorulur. Lahana sarması pişirmek ise girişilen bir işte şanssızlık yaşanacağına kılavuztir.

Rüyada Yaprak Sarmanın Psikolojik Yorumu

Yeni tanışılan insanlara karşı genellikle mesafeli davranan ve özel hayatını herkesle paylaşmayan kişilerin biraz da içe dönük bir hayat yaşadıklarını ancak kendilerini bu şekilde davranarak koruma altına aldıklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu