Y

Yaralamak Rüya Tabirleri

Rüyada Yaralamak

Rüyada yaralamak, rüyada yaralayan bireyin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına ve sevinçle beklediği bir şeyin üzüntü getireceğine alamet eder. Yaralanan kişi için, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve içinden çıkılması hatta neredeyse imkânsız durumlar yaşayacağına ve sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine tabir edilir.

Rüyada Adam Yaralamak

Rüyada yaralayan taraf için de, yaralayan taraf için de hayırlı şeylerin olmayacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, içine düşülen sıkıntılı durum yüzünden çok zor zamanlar yaşanacağına ve aile hayatının kötü bir hal alacağına kılavuz eder.

Rüyada Kedi Yaralamak

Rüyayı gören bireyin, kendisine yardım eden kişiler tarafından kötü durumlara sokulmak istendiğine, ancak atacağı doğru adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, amsa daha sonra çok zor bir duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada Köpek Yaralamak

Rüya sahibinin, çok sevdiği dostlarından biri ile çok büyük bir tartışma yaşayacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, yapacakları bir hatadan ötürü ikisinin de pişman olacaklarına ve etraflarındaki insanlardan da uzaklaşacaklarına rivayet eder.

Rüyada Kendini Yaralamak

Rüyayı gören bireyin, öğrenmek istediği sanatta gittikçe uzmanlaşacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, çok başarılı olmak için daha çok çalışacağına ve hatta en iyisi olmak için kendisini zorlayacağına kılavuz eder.

Rüyada Birini Bıçakla Yaralamak

Rüya sahibinin, uzun zamanda ve andan beri askıda kalmış olan bir işi sevdiği kişilerden alacağı destekle yakın bir zaman içinde tamamlayacağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com