Y

Yaralandığını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Yaralandığını Görmek

Rüyada yaralandığını görmek anlamı, hayır, iyilik ve güzellik bulmaya kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin karşısına çıkacak engellerin, aksiliklerin ve zorluların üstesinden gelmeyi bileceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin daha fazla dünya malına sahip olacağına, elinin bollaşacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine alamet eder.

Rüyada Silahla Yaralandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin canın sıkılmasına ve tüm neşesinin kaçmasına neden olacak bazı uğursuzlerle karşılaşacağı anlamına gelir. Şansın ve kısmetin kapanması nedeniyle kötü günlerin baş göstereceğine ve rüya sahibinin de meşakkat çekeceğine işaret eder.

Rüyada Bıçakla Yaralandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin zayıf olduğu bir anda alacağı bazı kararların ve atacağı bazı adımların kendisini üzeceğine rivayet edilir. Rüya sahibi meslek hayatında zarar edeceği işlere girecek, yanlış kişilere güvenerek hareket edecek sonra da bunun bedelini ağır ödeyecek demektir.

Rüyada Trafik Kazasında Yaralandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin kendisini olumsuz yönde etkileyecek bazı olaylardan elinden geldiğince en az ölçüde zarar görmenin yollarını bulacağına ve durumu hafif şekilde atlatmayı başaracağına rivayet edilir. Rüya sahibinin başarısızlık elde edeceği işlerden yana kendisini olumlu yönde telkin etmeyi bileceğine ve böylece bu kötü dönemi daha rahat atlatacağına kılavuz eder.

Rüyada Karnından Yaralandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin yüzünün gülmesine, konforunun ve lüksünün de yerine gelmesine vesile olacak bir bireyin ve böyle bir olayın varlığına yorulur. Rüya sahibinin aile eşrafından olan bir kimse sayesinde kalkınacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Başından Yaralandığını Görmek

Rüyanın tam aksine rüya sahibinin sağlıklı ve mutlu bir hayat geçireceğine rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com