Y

Yaralı Kedi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Yaralı Kedi Görmek

Rüyada yaralı kedi görmek anlamı, rüya sahibinin birini çok fena kızdıracağı veya kendisiyle arasının açık olduğunu bildiği birinin üstüne giderek daha da sorunlu bir ilişki yaşayacağı anlamına gelir. Özellikle ikili ilişkilerde ciddi ağız dalaşlarına alamet eden rüya, aynı zamanda ve anda eşler arasında çıkacak kavgalarda geçmiş hesapların ortaya dökülmesi sonucu yaşanacak kızgınlık ve kırgınlığa, bireyin kendisine hakim olamayarak söylediği sözler yüzünden düşman sahibi olacağına alamettir. Özellikle husumet içinde olan kimselerin bu dönemde daha da şiddetli bir öfkeye kapılmalarına neden olacak bazı durumlara da tabir edilir. Kişinin kendisine zarar vermek veya hamle yapmak için fırsat kollayan bazı düşmanları olduğunu da bildiren rüya dikkatli olunması konusunda da uyarıcı mahiyete sahiptir.

Rüyada Yaralı Kedi Görüp Tedavi Etmek

Düşmanlarına dahi iyilik yapmaya çalışan rüya sahibinin iyi niyetini suistimal eden kimselerin olacağına, haksızlığa uğramaya ve üzülmeye alamettir. İslami olarak da yapılan iyilikler karşısında bireyin çok zor bir durumunda yardım göreceğini bildirir. Yaralı kedi görüp veterinere götürdüğünü ya da kendisinin kedinin yarasına merhem sürdüğünü görenler büyük bir sevap işler, hayırlarla dolu bir geleceğe sahip olurlar.

Rüyada Yaralı Kedi Öldürmek

Büyük bir günaha düşmek, belalara bulaşmak ve onulmaz hastalıklara kapılmak anlamına gelir. Yaralı kedi öldürdüğünü gören kimseler başlarına gelenleri bir ikaz olarak algılamalı ve kendilerindeki kötü duygu ve düşünceleri yok etmek için uğraşıp Allah ’a sığınmalıdırlar. İslami olarak da tövbe edilmesi gereken bir günah işlenmesi olarak yorumlanabilir.

Rüyada Yaralı Kedi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini sürekli olarak aciz gören ya da çaresiz olduğunu düşünen, karşısına çıkan fırsatları içinde bulunduğu olumsuz psikoloji nedeniyle göremeyen kişilerin eksiklik ve yoksunluk duygularını da sembolize eder. Genellikle bireyin her zaman kendisine ağır eleştirilerde bulunması ve bir işe yaramadığını düşünerek aşağılık kompleksine kapılması şeklinde de tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com