Y

Yarma Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Yarma Görmek

Rüyada yarma görmek anlamı, rüyayı gören bireyin kaderinin sonunda yüzüne güleceğine, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret eder. Rüya sahibinin bundan sonra hayatının daha kolay hale geleceğine, gelirinin çoğalacağına, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına ve böylece aile içindeki saadetinin de artacağına kılavuz eder.

Rüyada Yarma Çorbası Görmek

Rüyayı gören bireyin hanesinden bolluğun ve bereketin eksik olmayacağına, elinin darda kalmayacağına ve gülen yüzünün de solmayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinden yana hep hayır göreceğine bu sayede ağız tadının yerinde kalacağına, maddi gücünün de daimi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yarma Yemek

Rüyayı gören bireyin üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede herkesi kendisine hayran bırakacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Yarma Pilavı Görmek

Rüyayı gören bireyin deyim yerindeyse bir eli yağda, bir eli balda olacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, kimsenin kolay kolay sahip olmayacağı kadar da mala mülke ve banka hesabına sahip olacağına kılavuz eder.

Rüyada Haşlanmış Yarma Görmek

Rüyayı gören bireyin kolay yoldan lokma sahibi olacağına, hafif işlerde çalışarak gelir elde edeceğine ama illahi de helalinden ekmek yiyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin maddi anlamda zorlanmadan yaşayacağına ve dünyanın nimetlerinden bolca nasipleneceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Yarma Şeftali Görmek

Rüyayı gören bireyin çok büyük ihalelere varını yoğunu yatıracağına, bu sayede büyük bir servete kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin belki de hayatının yatırımını yapacağına ve bundan sonra artık sırtının hiç yere gelmeyeceğine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by