Y

Yasemin Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Yasemin Görmek

Rüyada yasemin görmek anlamı, sürpriz bir fırsatın ayağa geleceğini ve bireyin hem mutlu olup, hem de hayatı ile ilgili bir karar vermek durumunda kalacağını ifade eder. Genellikle duyguların hakim olduğu bir dönemden geçildiğini, nesnel bakış açısında biraz zayıflama olacağını bildirir. Yasemin gören kişilerin aşk hayatlarında olumlu değişiklikler gündeme gelirken, çocukları olanların eğitim konusunda doğru seçimler yapacaklarını ve bu nedenle maddi konularda fedakarlık yapmak zorunda kalacaklarını kılavuz eder. Her şeyin yolunda gideceğini, önemli aksiliklerin olmayacağını ve hastalıkların iyileşme sürecine gireceğini bildiren güzel bir rüyadır. Yaşlı kişiler için evlatlarının gösterdiği ilgi ve sevgiden ötürü memnun olacaklarını tabir eder. Bekar kişiler için aşık olacakları biriyle tanışarak çok neşeli zamanlar geçireceklerini ve dertten, tasadan uzak günler yaşayacaklarını bildirir.

Rüyada Yasemin Koklamak

Mevsiminde koklanan yasemin çiçeği uğur getirir ve rüya sahibinin her türlü aksilikten ve nazardan korunacağını ifade eder. Çiçeğin kokusu varsa gönül işlerinde her türlü kolaylığa, sevgi ve saygı görmeye yorumlanırken, koku alınmıyorsa verilecek bir karardan çok da memnun kalınmayacağını ancak büyük bir problem de yaşanmayacağını ifade eder. Mevsimsiz görülen rüya ise nazara uğramak veya kısa süreli bir hastalık nedeniyle halsizleşmek, isteksiz olmak manasına gelir.

Rüyada Yasemin Dikmek

Özgür olmak, hür iradesiyle kendi yaşamına dair kararları almak, tek başına hareket etmek isteyen kişilerin bu hayallerini gerçekleştirebilecek uygun zemini bulacaklarına alamettir. Kendisine örnek aldığı kişilerin başarılarına imrenen rüya sahibinin, kendi çalışma alanında da başarılı olabilmek için bu kimselerin taktiklerini ve deneyimlerini kullanarak hareket edeceğine, er ya da geç amacına ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Yasemin Görmenin Psikolojik Yorumu

Olayların üzerine gitmek yerine kendi içinde çözmeye çalışan ve elde ettiği deneyimlerden faydalanan kişilerin kararlılığını bildirir. Pozitif bir hayat görüşünün benimsendiğini ve diğer insanlara da faydalı olmak için çaba gösterildiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by