Y

Yazı Yazmak Rüya Tabirleri

Rüyada Yazı Yazmak

Rüyada kişi yazı yazdığını görürse bu rüya çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Ancak genel olarak olumlu bir rüya olduğunu söylemek mümkündür. Rüyada yazı yazmak genel olarak yalancılık ve hilekarlık olarak ifade edilir. Bir kişi yazı yazdığını görürse yakın zamanda ve anda bir işi hileye başvurarak çözeceğine alamettir. Aynı zamanda ve anda kişi kendisini yazı yazarken gördüyse bu durumda bireyin karakterinde hilekarlık olduğu ve bu şekilde etrafındaki kişileri çeşitli şekillerde kandırdığı söylenmektedir.

Rüyada Kötü Yazı Yazmak

Bir kişi rüyasında yazısının kötü olduğunu ve bu nedenden dolayı yazı yazarken zorlandığını görürse bu rüya kişi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Kişinin genel olarak hayatında çeşitli olumlu gelişmeler yaşayacağı ve bu gelişmeler sonrasında tüm günahlarından tövbe ederek arınacağı söylenir. Bu durumda bireyin bir daha kötülük yapmayacağı şimdiye kadar kandırmış olduğu tüm insanlardan helallik isteyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sol El İle Yazı Yazdığını Görmek

Bir kişi rüyasında sol el ile yazı yazdığını görürse bu günah işleyeceğine ve pek hayırlı bir rüya olmadığına alamettir. Genel olarak bireyin hayatında bir kadın olduğundan ve bu kadından gayri meşru bir çocuk doğuracağı söylenir. Bu çocuğun ise bir günah çocuğu olduğu ve ilerde kendisini utandıracak çeşitli kötülükler yapacağı söylenir. Sol el ile yazı yazıldığını görmek anlamı pek hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada Güzel Yazı Yazamadığını Görmek

Bir kişi rüyasında güzel yazı yazamadığını ancak bunun için çaba sarf ettiğini görürse bu rüya o kişi için çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Bu rüya o bireyin Allahın yardımı ve kudreti sayesinde içerisinde bulunmuş olduğu bazı ciddi sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda ve anda güzel yazı yazamamak bireyin hayatında bazı olumlu gelişmelerin yaşanacağına dair ip uçları vermektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com