Y

Yere Düşmek Rüya Tabirleri

Rüyada Yere Düşmek

Rüyada yere düşmek, bulunduğunuz durumdan daha kötü bir hale düşeceğinize, kendinizi bazı maddi ve manevi kayıpların içinde bulacağınıza kılavuz eder. Yüksek bir yerden düştüğünüzü görmek anlamı, sahip olduğunuz makamı, mevkiyi ve saygınlığı dikkatli olmadığını takdirde kaybedebileceğinizi de haber vermektedir. Maddi durumu iyi olan kişiler için parasal anlamda yaşanacak kayıplara ve zarara, maddi durumu kötü kişiler için ise borç ödeme zorluğu yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyasında düşerek yaralandığını gören kişi ise sıkıntı çekecek ve iş hayatında zarara uğrayacak demektir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyasında balkondan düştüğünü gören kişi sıkıntı ve keder içine girecek ve üzüntü yaşayacağı şeylerle karşılaşacak demektir. Emek verdiği ve çok çalıştığı işler üzerinde başarısızlığa uğrayacağına, bazen de bireyin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına da kılavuz eder. Rüyasında balkondan düştüğünü gören rüya sahibi, verdiği yanlış kararlar neticesinde başarısızlığa uğrayarak, güvendiği her konuda hayal kırıklığı yaşayacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Issız Bir Adaya Düşmek

Rüyada ıssız bir adaya düşmek, bireyin özel ve iş hayatında yalnız olduğuna ve etrafında güveneceği hiç kimse olmadığına alamettir. Bu rüya aynı zamanda ve anda bireyin nereden düştüğüne bakılarak da yorumlanmaktadır. Şayet kişi bir uçaktan ıssız bir adaya düştüğünü gördüyse kendisini kötü bir duruma düşürecek bir haber alacağına, bireyin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına kılavuz eder.

Rüyada Yerden Kalkmak

Rüyanızda düştükten sonra yerden kalktığınızı görmeniz çok azimli ve çalışkan biri olduğunuza, çalışmalarınızın karşılığını alarak hak ettiğiniz şeylere sahip olacağınıza işaret eder. Rüyada bireyin kendi çabasıyla yerden kalktığını görmesi, hiç kimsenin yardımı olmadan bir şeylere sahip olacağına, bireyin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu