Z

Zaman Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Zaman Görmek

Rüyada zaman görmek anlamı, rüya sahibinin hayır işleri yapması, makbul yollardan ekmek kazanması, yaşam şartlarının ya da geçimin zor olmasına rağmen yine de doğruluktan şaşmaması, Allah, kitap ve din aşkı ile yanması ve imanından hiçbir şartta ve koşulda ödün vermemesi anlamına gelir. Rüyada zaman görmek anlamı, bireyin dualarının kabul olacağı ve istediklerinin kendisine Allah tarafından nasip edileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Zaman Kavramı Görmek

Rüyada zaman kavramı görmek anlamıle, zaman görmek anlamı aynı anlama gelir. Allah ’ın her daim rüya sahibinin yardımcısı olacağına, onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine alamet eder.

Rüyada Zaman Tüneli Görmek

Rüyada zaman tüneli görmek anlamı, büyük bir uğursuzluğun yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin yıkılacağı, yas tutacağı ve acı çekeceği bir olay yaşayacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Zaman Saymak

Rüyada zaman saymak, hayır olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin yaşamının uzun olmayacağına tabir edilirken bazen de bireyin çok istediği bir malın hayaliyle uyuyup, yine onun hayaliyle uyanacağına kılavuz eder.

Rüyada Gün Saymak

Rüyada gün saymak, rüyayı gören bireyin bir beklentisi olduğuna ve sabırsızlıkla bu beklentisinin gerçeğe dönüşmesini beklediğine alamet eder. Bu rüya bazen de şanssızlık yaşamaya ve üzülmeye yorulur.

Rüyada Takvim Görmek

Rüyada takvim görmek anlamı, rüya sahibinin hayatının tamamına işaret eder. Yaşayacağı üzüntülere, sıkıntılara, dertlere, güzelliklere, mutluluklara yani kısacası bireyin karşılaşacağı gerek olumlu gerekse olumsuz olaylara tabir edilir.

Rüyada Takvim Yaprağı Koparmak

Rüyada takvim yaprağı koparmak, rüyayı gören bireyin yaşamak istediği güzel, huzurlu ve mutlu bir hayata sabretmesi ve çabalaması sayesinde adım adım yaklaşacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara