Z

Zayıfladığını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyada zayıfladığını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin kazancının azalacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin ne yapacağını kestiremeyeceği deyim yerindeyse doluya koysa almayacağı, boşa koysa dolmayacağı durumlara düşeceğine, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine yorulur ve şer olarak kabul edilir.

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyayı gören bireyin maddi gücünün azalmasıyla birlikte hayatının alt üst olacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, gözden düşeceğine, ticaretteki yerini ve önemini kaybedeceğine bu nedenle de ruhsal olarak çökeceğine ve çok zor günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyayı gören bireyin eşine gelecek bir kazaya, belaya ya da zarara alamet eder. Hane içinde yaşanacak huzursuzluklara, melanetli olaylara, aile bireylerinin üzülmesine, uykusuz ve mutsuz günler geçirmesine işaret eder.

Rüyada Başkasının Zayıfladığını Görmek

Rüyayı gören bireyin çevresinde meydana gelecek kötü olaylara ve onun da bundan olumsuz şekilde etkileneceğine kılavuz eder. Rüya sahibi için moral ve sinir bozacak haberler alacağına ya da böyle olaylardan nasibini alacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada birinin zayıfladığını görmek anlamı de rüyada başkasının zayıfladığını görmek anlamı gibi yorumlanır ve rüyayı gören bireyin kontrolü ve iradesi dışında yaşanacak bazı tatsız durumlardan gerek maddi gerekse manevi olarak zarar edeceği anlamına gelir.

Rüyada Zayıfladığının Söylenmesi

Rüyayı gören bireyin kötü ve olumsuz sözler işiteceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, sıkılacağına ve huzursuz günler yaşayacağına kılavuz eder.

Rüyada Zayıfladığını Güzelleştiğini Görmek

Çok hayırlıdır, rüyayı gören bireyin hem bedenine hem de ruhuna iyi gelecek güzel ve olumlu gelişmelerin meydana geleceğine bu sayede rüya sahibinin rahata ereceğine tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com