Z

Zayıflama Rüya Tabirleri

Rüyada Zayıflama

Rüyada zayıflama, hayat seyrinde çok önemli bir değişiklik olmayacağını ancak içinde bulunulan süreçte bireyin beklentilerinin gerçekleşmemesi nedeni ile zaman zaman moral bozukluğu yaşanacağını veya hayal kırıklığına uğramak suretiyle can sıkıntısı olacağını ifade eder. Genel olarak olumsuz değerlendirilmeyen rüya, dengeli ve sağlam adımlar atmak sayesinde eksikliği hissedilen alanlarda başarılı olmak için herhangi bir engel olmadığının ifadesidir. Farklı bir yoruma göre ise bireyin kendisini çok fazla eleştirmesi veya yetersiz bulmasından ötürü öz güven problemi yaşadığını ve bu durumun girişimlerinde engel teşkil ettiğini söylemek de mümkündür. Şaşkınlık yaşamak veya ani gelişmeler yaşayarak alınmış kararları yeniden gözden geçirmek demektir. Rüyada zayıflama, bireyin olumlu değişiklikler içinde olunduğunun da altını çizer.

Rüyada Aşırı Derecede Zayıflamak

Kişi kendisini çok aşırı zayıf bir halde görüyorsa bunun nedeni son zamanlarda stresli veya zihnini sürekli meşgul eden sorunlarla dolu zamanlar geçirmesidir. Genellikle psikolojik açıdan kendisini iyi hissetmeyen kimselerin dertlerini arkadaşları ile paylaşmak yerine sürekli olarak içine attıklarını ve bu durumun sosyal hayatlarını da sekteye uğrattığını bildirir. Rüyanın olumlu açıdan yorumlandığında aslında bireyin ciddi ve kalıcı bir değişimin eşiğinde olduğunu bildirdiğini söylemek gerekir zira, yanlışlardan dönmek, aşırı israftan kaçınmak gibi pek çok konuda alınacak tedbirler sayesinde daha huzurlu ve arzu edilen bir yaşama kavuşacak olmaya da yorumlanır.

Rüyada Zayıf Birini Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin bilinçli ve iyi eğitim almış, tecrübeli insanlarla dolu olduğunu bildirir. Doğru ilişkiler kurmanın, her türlü zafiyeti ortadan kaldırmanın neticesinde geleceğe yönelik planların yakın zamanda ve anda gerçekleşmeye başlayacağını ve özellikle genç kişilerin erken yol alacaklarını, bu anlamda başarıyı yakalamak konusunda engelleri ortadan kaldıracaklarını ifade eder.

Rüyada Zayıflamanın Psikolojik Yorumu

Bu rüya genellikle bilinçaltına yöneliktir ve gerçekte kilo problemi olan kişilerin gün içinde sürekli bu konuyu düşünmelerinden dolayı görülmesi son derece normal kabul edilir. Diğer yandan eksikliği hissedilen kişilerin veya yaşanan kayıpların kişide yarattığı strese de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com