Z

Zelzele Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada zelzele görmek anlamı, hayırsız ve uğursuz rüyalar arasında sayılır ve hiç de iyi anlamlara gelmez. Rüyayı gören bireyin hayatında çok büyük aksilikler yaşanacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına ve can güvenliğinin bozulacağına ve başında kara kara bulutların dolaşacağına kılavuz eder. Kişi, çok üzücü, zor ve sıkıntılı günler geçirecek, tüm belalar arka arkaya gelecek ve kişiye isyan ettirecek demektir.

Rüyada Zelzele Olması

Rüyada zelzele olması, rüya sahibinin hayatında gözyaşı dökeceği, yas tutacağı, yıkılacağı ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağı kadar kötü olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin bu dönemde hayattan elini, eteğini çekeceğine ve tüm umutlarını yitireceğine kılavuz eder. Kişiyi çok zor günler bekliyor demektir.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek anlamı de en az zelzele görmek anlamı kadar kötüdür ve uğursuzluk olarak değerlendirilir. Rüyayı gören bireyin uzun süre başının ağrıyacağına ve içinden bir türlü çıkamayacağı olayların baş göstereceğine kılavuz eder.

Rüyada Depremde Evin Yıkıldığını Görmek

Bir kişi rüyasında deprem olduğunu ve evinin yıkıldığını görürse eğer rüyası, hane içinde yaşanacak uğursuzlere işaret eder. Ev halkı arasındaki uyumun, dayanışmanın ve birliğin bozulacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Depremde Ölmek

Rüyada deprem olduğunu ve kendisinin de depremde öldüğünü gören bireyin hayatında olumsuz değişiklikler olacağına ve rüyayı gören bireyin uzun süre içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için savaşmak zorunda kalacağına kılavuz eder.

Rüyada Depremde Yerin Yarıldığını Görmek

Rüyada depremde yerin yarıldığını görmek anlamı, o yerde yaşayan halkın tamamını ilgilendirecek, rızıklarının kesilmesine neden olacak ve tümünün hayatını alt üst edecek bir takım sorunların ortaya çıkacağı ve insanların kötü günler yaşamak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara