Z

Zemin Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Zemin Görmek

Rüyada zemin görmek anlamı, uyarı olarak ele alınmalıdır. Kişi için olası tehlikeleri haber veren rüya, gereksiz yere riske girmemek gerektiğini öğütlerken, yeni iş açacakların veya yatırım yapmayı düşünenlerin, şartlar yeterince olgunlaşmadan hareket etmemelerini, sabırsızlık göstermeleri halinde ellerindeki sermayeyi boşa harcayacakları için moral bozukluğu yaşayacaklarını tabir eder. Zemin görmek anlamı aynı zamanda ve anda bir inşaat işine girmek, ev yapmak ya da sahip olunan bir araziye ev yaptırmak demek olduğu gibi, miras kalan bir malın başka varislerinin de olduğunu öğrenerek şaşkınlık yaşamak anlamına gelir. Beton zemin görmek anlamı bireyin güçlü biri olduğunu, düşmanlarından korkmadığı gibi, hayatını yoktan var edeceğini bildirir. Toprak zemin görmek anlamı ise yardımda bulunmak suretiyle alınacak sevaplara, dualara, verilecek bir sadakaya, aile bağlarının güçlü olacağına yorumlanır. Taş zemin görmek anlamı ise, kindar insanlarla uğraşmak yüzünden zaman zaman moral bozukluğu yaşanmasına, bireyin başına gelen olumsuzluklardan sonra daha dikkatli davranmaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

İyi değildir ve bireyin içinde bulunduğu koşulları yeniden gözden geçirmesi gerektiği konusunda bir uyarıdır. Yeni tanışılan insanlara bir çırpıda güvenerek hareket etmemek gerektiğini, ihtiyatlı olunması gereken bir zaman içinde olunduğunu, hırsızlığa veya değerli mal kayıplarına maruz kalınacağına tabir edilir. Ticaret hayatında bireyin itibarına gölge düşürecek bazı fikirleri olan düşmanların varlığına da kılavuztir.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Hayal edildiği gibi sonuçlar alınmadığı için bir süre üzüntü yaşanacağına, bireyin oldu gözüyle baktığı bir meseleye taş koyacak kötü niyetli bir arkadaşa yorumlanır. Rüya sahibinin arkasından konuşan, başarılarını kıskanan, sürekli nazar eden insanların varlığına da işaret eder. Islak zemin parayla alakalı her türlü yatırım için beklenmesi gerektiğini, şu an için herhangi bir girişimde bulunmanın kişi için hayırla sonuçlanmayacağını tabir eder.

Rüyada Zemin Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatlarını tamamen değiştirmek, kendilerini yenilemek, insanlara başarılarını kanıtlamak için heveslenen ve hazırlık yapan kişilerin duydukları heyecanın, yaşama sevinçlerinin, iş kurma veya evlenme hazırlıkları yapmanın ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com