Z

Zeytin Toplamak Rüya Tabirleri

Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin toplamak, bireyin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında zeytin toplayan bireyin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya alamettir. Zeytin toplamak, çabaların ve fedakarlıkların karşılığının alınacağına, bireyin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyasında zeytin gören kimse huzurlu bir hayata sahip olur. Aynı zamanda ve anda rüyasında zeytin gören bireyin para konusunda sıkıntısı olmaz ve zengin bir hayat görür. Para dışında gayrımenkul alınacağına da yorumlanır. Rüyada zeytin ağacı görüldüyse bireyin çok büyük bir kısmete sahip olacağı anlamındadır. Rüyasında yeşil zeytin gören bireyin emekleri karşılık bulur ve kazanç konusunda zorluk çekmez. İlim sahibi ve saygın bir kimse olacağına,  evlatların hayırlı ve iyi makamlarda çalışan kimseler haline geleceğine de yorumlanır. Zeytin hem kişiyi, hem de ailesini kısmetli kılar.

Rüyada Zeytin Yemek

Kişi yeşil zeytin yiyor ise, çıkarlarına uygun, getirisi yüksek olan bir işe ortak olur veya kazancı artar. Rüyasında ekmekle beraber yenilen zeytin ise çok büyük bir aşka yelken açar, zengin bir eşe kavuşur ve iş konusunda da bereketi, şansı büyük fırsatlar ele geçirir. Yenilen zeytinin rengi sarıya çalıyorsa bu bireyin eline geçen paraları veya malları tutamayacağına ve savurgan bir hayat yaşayacağına tabir olur. Siyah zeytin yenilmesi ise acı veren bir olay veya üzüntü verici bir haber manalarına gelmektedir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyasında zeytin ağacı gören kişi kısmetli ve bahtı açık bir kimse olur. Mal, mülk konularında zengin bir kimse haline gelir. Ağaçtan zeytin toplamak o yıl çok büyük gelirlere sahip olmak demek olduğu gibi, kişi bekar ise evleneceği pek çok kişi ile karşılaşacağı anlamına gelir. Gönül ilişkilerinde de kısmetlerin artacağına yorumlanır. Ağaçta siyah zeytin görmek anlamı ise yaşamın geri kalanının bireyin sıkıntılardan uzak ve huzurlu şekilde geçirmesine yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com