Y

Yeşil Örtü Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Yeşil Örtü Görmek

Rüyada yeşil örtü görmek anlamı, ibadetlerini artıran rüya sahibinin hayatına daha bir çeki düzen vereceğinin alametidir. Doğru şekilde yaşamak için gayret gösterileceğine ve yanlış yapmamak, günaha düşmemek için bireyin nefsine hakim olmak için mücadele vereceğine de alamettir. Yeşil örtü adağı olan kimselerin niyetlerinin gerçek olmasına ve adaklarını yerine getireceklerine de müjde verir. Oğlu olanların askere göndereceğine, kızı olanların da gelin edeceğine kılavuz olan rüya hayırlı işlere ve kişi için mutluluk getirecek haberlere yorumlanır.

Rüyada Yeşil Masa Örtüsü Görmek

İş açmak veya bir işe ortak olmak suretiyle evin gelirine katkıda bulunmak manasına gelir. Genellikle sahip olunan veya çalışılan iş dışında başka bir iş yapmak şeklinde yorumlanır. Eski bir yeşil masa örtüsü görmek anlamı, evliliklerde ortaya çıkacak bazı sorunların inançla ortadan kaldırılacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına ve barış imzalanacağına da alamettir. Kişiye düşmanlık besleyenlerin kendiliklerinden ortadan kalkacaklarına ve rüya sahibinin uzun zaman sonra nihayet soluk alabileceğine, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine de tabir edilir.

Rüyada Yeşil Örtü Satın Almak

Hacca gitmeye niyet etmek ve bundan sonraki hayatını tamamen inancı doğrultusunda yaşamak, aile düzenini değiştirmek, sevilen kişilere nasihatlerde bulunmak anlamına gelir. Yaşlı kimseler için sözleri geçen kişilere yapacakları maddi bir yardıma veya iki bekar kişiyi evlendirmek için aracılık edeceklerine de yorulur. Rüya sahibinin mutluluğuna gölge düşürmeye çalışan bir kişiyi fark ederek hayatından çıkaracağına da alamet eder.

Rüyada Yeşil Örtü Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile üyelerinden birini kaybetmekten dolayı ciddi endişeler yaşayan rüya sahibinin bu korku yüzünden sevdiği kişilere karşı çok hassas olduğu, normal yaşamını etkileyecek kadar onların üzerine titrediğine alamettir. Aynı zamanda ve anda geçmiş hesapları veya kavgaları bir türlü kapatamayan kişilerin yaşamlarının büyük bir kısmını bu olaylara karşı diş bileyerek ve bazı insanlardan intikam almak için planlar yaparak geçirdiklerinin de alametidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com