Y

Yeşillikler Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Yeşillikler Görmek

Rüyada yeşillikler görmek anlamı, rüyayı gören bireyin makbul, hidayetli, hikmetli ve hayırlı kimselerden olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatta hep güzelliklerle karşılaşacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, kolaylıklar ve imkânlar içinde bulunacağına, rahat yaşayacağına, her arzusuna da kavuşacağına kılavuz eder. Baht açıklığı, parlak gelecek, şans, kısmet ve sevinç anlamına gelir.

Rüyada Yeşillikler İçinde Mezar Görmek

Rüyayı gören bireyin uykusunda yeşillikler içinde gördüğü mezar onun ölmüşlerinin ruhuna edilen duaların kabul olduğuna ve kaybettiği canların mekânının cennet, ruhlarının şad olduğuna ve yattıkları yerde gerçek ve sonsuz huzuru bulduklarına tabir edilir.

Rüyada Yeşillikler İçinde Namaz Kılmak

Rüyayı gören bireyin Allah yolunda yapacağı hayırların kabul olacağına, bunun da rüya sahibine manevi huzur ve güç vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin dünya hayatının keyfini sürdüğü ve tadını çıkarmaya çalıştığı gibi hak yolunda değerli ve güzel şeyler yapmayı ihmal etmediği anlamına gelir.

Rüyada Yeşillikler İçinde Oturmak

Rüyayı gören bireyin sağlıklı, uzun ve mutlu bir ömür geçireceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine ve muradının hep gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Yeşillikler İçinde Gezmek

Rüyayı gören bireyin şansının ve bahtının açık olduğuna, amaçlarının gerçekleşeceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına kılavuz eder.

Rüyada Yeşillikler İçinde Gezmek

Rüyayı gören bireyin sağlık sorunlarının kalmayacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına, hayattan daha fazla zevk alacağına, işinde de hep başarılı olacağına yorulur. Rüya sahibinin gönül ferahlığı ve hoşluğu içinde olacağına rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by