Y

Yetişmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Yetişmek

Rüyada yetişmek, zamanı bir türlü doğru kullanamayan kişilerin veya çalışma hayatlarının aşırı yoğun olmasından dolayı bir türlü özel hayatlarına zaman ayırmayanların duydukları sıkıntıya alamettir.  Acil durumların ortaya çıkacağını, bireyin hayatına yönelik bazı radikal kararlar alarak gidişatı tamamen değiştirmek isteyeceğini de bildiren rüya, özellikle kişiye zarar veren bir aşk ilişkisinin sona ereceğine, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına alamettir.

Rüyada Trene Yetişmek

Farkında olmadığı için bir fırsatı kaçırmasına ramak kalan rüya sahibinin çevresinin kendisini uyarmasıyla durumun farkına varacağını ve hayati bir karar alacağını işaret eder. İşle ilgili amirlerinden önemli bir teklif alacak olan rüya sahibinin kendisini göstermek için bunca zaman beklemesinin meyvelerini almaya başlayacağını, özellikle yeni bir görevle beraber sahip olduğu tüm yetenekleri ve bilgiyi ortaya koyabileceğini, cesaretini kanıtlayabileceğini de işaret eder. Trene yetiştiğini görmek anlamı bireyin sabır ve azimle kısa süre içinde istediği noktaya geleceğinin işaretidir.

Rüyada Uçağa Yetişmek

Hızlı ve ani duygulara neden olacak bir haber alınacağına ve bireyin farklı bir sebepten dolayı gittiği yerde ilginç olaylar yaşayacağına, yeni deneyimlere sahip olacağını işaret eder. Aşırı prensipli ve disiplinli çalışıldığına da vurgu yapan rüya, bireyin yoğun bir tempoya sahip olacağına, iş yaşamındaki mesailerinin kendisine fazladan gelecek para olacağına alamettir. Rahat yaşamaya ve konforlu bir aile hayatı sürmeye, rutinden uzak ve her an yeniliklerin yaşanacağı ortamlara girileceğine de alamet olur.

Rüyada Yetişmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada bir yere veya bir nesneye yetiştiğini görmek anlamı, gerçek yaşamda bireyin vakit kaybettiğini düşündüğüne, zamanı yakalamak ve doldurmak için çok fazla çaba gösterdiğine ancak pek çok şeyi aynı anda yapmaya çalışmasından ötürü de sıkıntılara düştüğünü tabir eder. Rüya sahibinin bedeni kadar ruhunun da yorgun olduğunu bildirir Geç kalma endişesinin veya yaşlanmaktan duyulan kaygının da sembolü olarak görülebilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by