Y

Yıkama Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Yıkama Görmek

Rüyada yıkama görmek anlamı, borçların ödenmesini ve bireyin üzerindeki yükten kurtulmasını işaret eder. Sırların açığa kavuşacağı bir süreç geçirecek olan rüya sahibinin her zamankinden daha bilinçli davranacağını ve yaşamının kontrolünü tamamen alarak bundan sonraki süreci akıl ve mantığı ile geçirirken, manevi olarak da tatmin olacağı güzel gelişmeler yaşayacağını bildirir. Neyin yıkandığı rüyayı yorumlamak için önem taşır. Eğer araba yıkama görülüyorsa engel çıkan bir yolculuğun yeniden gündeme geleceğini ve bireyin tüm işlerini sorunsuz bir şekilde, hızlıca halledeceğini kılavuz eder. Küçük bir çocuğu yıkama, haneye gelen küçük ama sevinçli haberler demekken aynı zamanda ve anda birincil derecede yakınlardan birinin borçlarını ödemesinde yardımcı olunacağına da yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Yıkama Görmek

Bugüne kadar gelen bazı pürüzlerin halledilmesi ile özel hayatta huzuru bulacak olmaya, özellikle eşler arasındaki sıkıntıların giderileceği bu dönemde duygusal anlar yaşanacağına alamettir. Bulaşıkları yıkayan kişi tüm borçlarından ve külfetlerinden kurtularak rahat bir nefes alır. İslami olarak da bireyin sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanan rüya sonuçları kişi için hayırlı olacak kararlar alınacağını ve hane içinden destek görüleceğini de ifade eder. Sık sık seyahate çıkan kişiler için yeniden yerleşik düzene geçerek sevdikleri ile daha çok zaman geçireceklerini bildirir.

Rüyada Halı Yıkama Görmek

Herkesin derdiyle uğraşan rüya sahibinin artık kendisi ve ailesine yoğunlaşmak için bazı tedbirler alacağını, zor durumda olan kimselere yine el uzatacağını ancak bu konularda istismara uğramamak için daha dikkatli davranacağını işaret eder. Aile içindeki kimselerin maddi konulardaki sıkıntılarını çözmek veya yardımcı olmak demektir. İslami açıdan günahların affedileceğine yorumlanır.

Rüyada Yıkamanın Psikolojik Yorumu

Kişinin affedilmek isteğine işaret eder. Geçmişte yapılmış bir hata veya bir kimseyi zor durumda bırakacak bir harekete neden olmuş kişilerde yaşanan vicdan azabına ve bu kimseler tarafından affedilmek isteğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by