Y

Yıkanmak ve Yıkamak Rüya Tabirleri

()

Rüyada Yıkanmak ve Yıkamak

Rüyada yıkanmak ve yıkamak sıkıntılardan, dertlerden, üzüntü ve kuruntudan kurtulmaya kılavuz eder. Rüyada yıkanmak bireyin tövbekâr olarak Allah katından hayırlı biri olacağına işaret eder. Rüyada yüzünü ve kulaklarını yıkadığını gören kişi, bir söz işitecek demektir. Rüyada temiz su ile yıkanmak hayra, kirli su ile yıkanmak şerre kılavuz eder. Kişinin büyük bir su birikintisinin içinde yıkanması hanede rızkın artacağına, bereket ve zenginlik olacağına alamettir. Rüyada yıkamak hep güzel şeylere işaret eder. Ruhun günahlardan arınmasına, iç huzura, dinginliğe ve esenliğe kılavuztir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak, bireyin içinde bulunduğu kederli ve meşakkatli durumdan kurtulmak için gösterdiği çabaya kılavuz eder.

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak boşa harcanacak olan para ya da mülk anlamına gelir. Rüyada bulaşık yıkamak birkaç şekilde daha tabir edilir. Kişinin zorluklarından kurtulması anlamına gelirken aynı zamanda ve anda bireyin yaptığı yanlış işler nedeni ile yaşayacağı hayal kırıklığı anlamına gelir.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkadığını gören rüya sahibi, yıkadığı ölünün borcunu üstüne alacak demektir. Rüyada ölü yıkamak aynı zamanda ve anda dinden ve hak yolundan sapmış birinin tövbe ederek hak yoluna döneceği anlamına gelir.

Rüyada Ölünün Elbisesini Yıkamak

Bir kişi rüyasında ölmüş birinin elbisesinin yıkandığını görürse, elbisesi yıkanan ölü bireyin, rüya sahibi tarafından mahşerde kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada ölünün elbiselerini birinin aracılığı ile yıkatmak ise ölü için bir dua, sadaka ya da hayır vermek gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada duru su ile temizlik yapmak hayır, deterjan ile temizlik yapmak şerdir. Rüyasında duru su ile temizlik yapan kişi kötü ruh halinden kurtularak huzur ve esenlik bulur, rüyada temizlik deterjanla yapılıyorsa eğer bireyin üzüleceği anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by