Y

Yılan Sokması Rüya Tabirleri

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada yılan sokması önünüzdeki maddi zorlukları işaret eder. Bu rüya ciddi bir uyarıdır ve kesinlikle dikkat edilmelidir. Eve almayı düşündüğünüz bir eşya, kendi özel ihtiyaçlarınız için gereğinden fazla yapacağınız harcamalar, ekstra olan ve dikkat etmediğiniz tüm alışverişler önümüzdeki dönemlerde size zarar verebilir. Eğer kredi çekmeyi veya borç almayı düşünüyorsanız, borcunuzu ödemekte güçlük çekeceğiniz anlamına gelir. Maddi planlarınızı bir süre ertelemeli ve borç almak yerine para biriktirmeye yönelmelisiniz. Rüyada yılan sokması maddi sıkıntılar yaşayacağınıza ve bu sıkıntıların kuvvetli olacağına işaret eder.

Rüyada yılan sokması için bir diğer rüya tabiri ise bazı davranışlarınızın kötü ve zararlı olacağı hususundadır. Sergileyeceğiniz davranışlar size veya bir yakınınıza zarar verebilir. Dikkatli olmalısınız.

Rüyada bir yakınınızı veya tanıdığınızı yılanın sokması, bu maddi sıkıntıları o bireyin yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı sizin görmeniz ise sizin o kişiye yardım edebilecek konumda olmanızdan kaynaklanmaktadır. Rüyanızda o kişiyi kurtarıyor musunuz? Yoksa korkup yılandan mı kaçıyorsunuz? Rüyanızda sergilediğiniz tutuma göre bu kişiye yardım edip etmeyeceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek anlamı farklı şekillerde yorumlanır: Bu rüya bazen size düşmanlık eden ama yüzünüze karşı dost görünen gizli bir düşmandır. Bazen bireyin yaşayacağı geçim sıkıntısı ya da geçimini zor yollardan sağlamaya, bazen ise insanların başına yönetici olan sinirli bir adama yorulur. Âlimlerin bir kısmına göre yılan, orduya komuta eden kişiye, bireyin talihine ve bahtına, insanların arasını açan bir kadına, bireyin bazı dileklerine ve isteklerine, sahip olacağı erkek evlada ya da bir selin şehir halkına zarar vermesine işaret edebilmektedir.

Rüyada Yılan Eti Yemek

Bu rüya genellikle iyi ve hayırlı bir şekilde yorulmaktadır. Kişinin elde edeceği paraya, kazanacakları mala veya mülke, talihin artmasına, önüne çıkacak kısmetlere işaret eder. Yılan eti bazen de geçiminizi helal yollardan sağlayıp, daima ferah bir hayat sürmenize de yorulabilmektedir.

Rüyada Yılanla Dövüşmek

Rüyada yılanla dövüşen kişi gerçek hayatta da bir düşman ile karşılaşır. Eğer rüyanızda bir yılanla dövüşüp onu alt ettiyseniz dünyada da düşmanlarınızı helak edeceğinize ve onlara galip geleceğinize; eğer yılan sizi yenerse düşmanlarınız tarafından size ulaşacak zarara ve sıkıntıya işaret etmektedir. Rüyada yılanla dövüşüp onu öldüren kimse gerçek hayatta kendisine sıkıntı veren bir kimseden uzaklaşır.

Rüyada Eve Bir Yılan Görmesi

Rüyada eve yılan girmesi, gerçek yaşamınızda da evinize sürekli girip çıkan, dost olarak gördüğünüz aslında gerçekte size karşı düşmanlık besleyen bir kadına veya adama alamettir. Bu rüya çevrenize karşı daha uyanık olmanız gerektiğini ve insanlara hemen güvenmemeniz lazım geldiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Bazen de bu rüya akrabalar içinde gizli bir düşmanınız olduğunun göstergesidir.

Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyasında yılan eti gören veya bunu yiyen kişi hükümet kapısında bir iş bulur. Bu rüya devlet eliyle size ulaşacak bir hayrın göstergesidir. Bazen de böyle bir rüya özellikle işsiz kimseler için işe girmeye veya maddi sıkıntısı olanlar için ellerine geçecek bir miktar para ile sevinip ferahlamaya yorulabilmektedir.

Rüyada Yılanı İkiye Ayırmak

Rüyada yılanı ikiye ayıran kimse düşmanından menfaat elde eder. Bu rüya size haset eden bir kimsenin malından yararlanıp ondan istifade edeceğinizin bir göstergesidir. Bazen de bu rüya düşmana zulmetme olarak yorumlanır. Yılanı ikiye bölen kimse gerçek hayatta da düşmanına galip gelir.

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan genellikle rengine göre yorumlanır. Siyah yılan güçlü ve sinsi bir düşmandır. Öyle ki bu kişi size zarar verebilmek için fırsat kollar. Rüyada görülen beyaz yılan aslında iyi niyetli olan bir düşmandır. Sizi sevmeyen bu kişi size zarar vermek istemez; lakin sizinle karşılaştığı zaman da hakkınızda iyi konuşmaz. Kırmızı yılan kadınlardan bir düşmana, sarı yılan hasta bir düşmana, zayıf yılan güçsüz bir düşmana, büyük yılan ihtişamlı ve oldukça güçlü bir düşmana yorulabilmektedir. Rüyada yeşil bir yılan görmek anlamı ise dindar bir düşmanla tabir olunur.

Rüyada Etrafınızın Yılanlarla Sarılması

Rüyada etrafınızda birçok yılan olduğunu ve bunların sizi sardığını görmeniz, çok sayıda düşmanınız olduğuna ve bunların da sizin yakınlarınızda bulunduğuna alamettir. Bu rüyayı gören kimse özellikle akrabalarına çok dikkat etmelidir. Çünkü akrabalarında bulunan bazı kötü niyetli kimseler rüya sahibine hep kötülük düşünür.

Rüyada Ağızdan, Burundan Yılan Çıkması

Bu rüya ailenizden birinin size düşman olacağına kılavuz eder. Böyle bir rüya genellikle çok yakın akrabaya ve onların düşündükleri kötülüklere yorulmaktadır. Bu rüyayı gören kimse bazen de hastalanır ve sıkıntıya girer.

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada sıkıntı çekmeden yakalanan yılan, isteklerinize kavuşmaya, murada ermeye ve arzularınızın gerçekleşmesine yorulmaktadır. Bu rüya genellikle bireyin hayırlı ve güzel bir hayat geçirmesine ve umduğuna nail olmasına yorulur. Bazı âlimlere göre ise bu rüyanın tabiri, yakında size kimin düşman, kimin dost olduğunu anlamanızdır.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada görülen kobra yılanı, evlilik hayatınızda bir takım sorunlar yaşayacağınızın göstergesidir. Bazen de bu rüya aşk hayatında mutluluğa ve sevince, karşınıza her anlamda iyi ve güvenilir bir eşe sahip olmaya, iş yaşamında gösterişe ve şaşaaya da yorulabilmektedir. Kobra yılanı tarafından rüyada ısırılan kişi dost bildiği kimselerin ihanetine uğrar. Bu rüya bu kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada görülen çıngıraklı yılan sürekli dedikodu yapan, insanlar hakkında konuşan ve herkese iftira atan kötü ahlaklı bir düşmandır. Böyle bir kişiden uzak durmanız gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Çıngıraklı yılan bazen de hakkınızda çıkacak bazı dedikodular yüzünden sıkıntılı bir dönem geçirmenize de yorulabilmektedir.

Rüyada Yastığında Yılan Görmek

Rüyada yastığında yılan gören bireyin eşi ile arasında bazı tatsız hadiseler meydana gelir ve eşi yaşadıklarını başka insanlara da yayar. Bu rüya aile halkından size düşmanlık eden bir kimseye alamettir. Dost gibi görünen ama aslında düşman olan bu kimse size zarar vermeye uğraşır.

Rüyada Ağza Yılan Girmesi

Rüyasında ağzına yılan girdiğini gören kişi, ilim öğrenerek alimlik mertebesine kadar yükselir. Bu rüya, bireyin hayırlı bilgiler öğrenmesine, ilim alanında kendisini geliştirerek insanlar arasında saygı gören ve onların takdirini kazanan bir mertebe kazanmasına alamettir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada görülen yeşil yılan bazen dini anlamda kendisini geliştiren ve ibadetlerini eksiksiz yapan düşmana; bazen de dinde bozgunculuğa giden ve maneviyata düşman olan kişiye yorulur. Yeşil yılanla karşılaşan böyle bir adamla karşılaşır; yeşil yılan öldüren bahsi edilen biçimde bir düşmana galip gelir.

Rüyada Yılan İle Konuşmak

Yılanın kendisi ile konuştuğunu gören kimse, kötü ahlaklı insanlarla oturup kalkar ve öyle kişilerle muhabbet eder. Eğer yılan gören kişiye güzel bir şeyler söylemişse size düşmanınızın diliyle ulaşacak güzel bir habere; yılan kötü şeylerden bahsetmişse düşmanla ağız dalaşına girip kavga etmeye yorulur.

Rüyada Altından Bir Yılan Görmek

Altın, gümüş, pırlanta gibi değerli madenlerden oluşan bir yılan görmek anlamı dünya hayatının nimetlerine ve bu nimetlerden sizin de sonuna kadar yararlanacağınıza alamettir. Rüyada değerli bir madenden yılan görmek anlamı, dünyevi zevkler peşinde koşarak ahireti unutacağınıza, günahlara dalacağınıza veya doğru yoldan ayrılıp yanlış yollara sapacağınıza alamettir. Bazen de bu rüya bireyin gaflet içinde olmasına ve kendisine faydadan çok zarar veren kimselerle düşüp kalkmasına yorulmaktadır.

Rüyada Yılan Derisi Görmek

Yılana ait her şey düşmanın malı mülküdür. Yılan derisi, kanı da bu mallardan sayılabilir. Rüyada yılanın derisini soymak düşmandan ganimet elde etmeye; yılanın kanını içmek düşmanı elinden kendisine ulaşacak bir hayra; derisini satın almak düşmanla pazarlık etmeye veya düşmanla ortak iş yapmaya yorulur.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada görülen ayaklı yılan güçlü, kuvvetli ve dirayetli bir düşmandır. Bu rüya böyle bir kişiden sakınmanız gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Ayaklı yılan bazen de çok gezen ve sürekli yolculuğa çıkan bir adamdan zarar göreceğinize veya böyle bir kişi ile tanışıp ondan birtakım kötü havadisler alacağınıza yorulabilmektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Ara