Y

Yol Kaybetmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Yol Kaybetmek

Rüyada yol kaybetmek, kararsızlık yaşamak, işlere yoğunlaşamamak ve hedefinden şaşmak demektir. Kişinin hata yapmaya müsait bir durum içinde olduğunu ve bu süreçte karar almak, harekete geçmek yerine stabil kalarak durumunu korumasının en doğrusu olacağına yorumlanır. Sıkıntılarından kurtulmak için çözüm bulmakta güçlük çeken kişilerin hurafelerle ilgilenmeye başlayacağını ve üzerlerindeki sıkıntının geçmesi için kurşun döktürmek veya büyü yaptırmak gibi çözümler bulmaya çalışacağını işaret eder. Tamamen zaman kaybı anlamına gelen uğraşlara yönelmek nedeni ile işlerin aksayacağını, bireyin giderek akıl ve mantıkla değil, tamamen kulaktan dolma bilgilerle ve başkalarının yönlendirmeleri ile hareket etmesinin sonucunda işlerin daha da karışacağına alamettir. Yaşanacak kafa karışıklığına, hedeften şaşmaya ve hayat düzenini bozacak şekilde davranmaya tabir edilir.

Rüyada Yol Bulamamak

Düşülen bir çaresizliğin işaretidir ancak bu durum sürpriz olarak görülmemelidir. Sorunların giderek büyümesine müsaade eden ve tesirli çözümler bulmak yerine başkalarının lafı ile hareket eden kimselerin nihayetinde yaşadıkları kafa karışıklığı sayesinde ne yapacaklarını bilmez bir hale gelebileceklerinin altını çizer. Moral anlamında kendisini kötü hissettiği için işine gücüne gereken önemi vermeyen rüya sahibi kararsızlığı yüzünden pek çok fırsatı kaçırır.

Rüyada Yol Sormak

İçinde bulunulan zor durumdan kurtulmak için doğru kimselerle iletişime geçerek her sıkıntıyı akılcı şekilde çözüme kavuşturmak demektir. Kişinin yavaş yavaş rahatlamaya başlayacağını ve işlerin kontrolünü eline aldıkça hayatını yeniden düzene sokma fırsatı bulacağını işaret eder. Kararsızlık veya kafa karışıklığı ile geçen günlerin son bulacağını, doğru seçimler yaparak hedefe emin adımlarla ilerlemeye başlanacağını tabir eder.

Rüyada Yol Kaybetmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bir meseleyi kafasına fazlaca taktığını ve sürekli bu durumu düşünerek gün içinde zihnini meşgul ettiğini bildirir. Genellikle duyguları ve mantığı arasında kalan kişilerin gördüğü rüyalardandır. Seçim yapmakta zorluk çekildiğini ve bireyin kimseyi kırmamak isterken kendisini güç durumda bıraktığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by